Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

05.10.2016

Rudens Rīgas restorānu nedēļa jau nākamnedēl

Rudens Rīgas restorānu nedēļas laikā labākie Rīgas restorāni aicina gardēžus baudīt izsmalcinātus ēdienus par īpaši pievilcīgu cenu – 15 vai 20 eiro par trīs ēdienu maltīti.26.09.2016

IIKO - jaunums restorānu biznesam

Latvijas tirgu plašu popularitāti iegūst vietējiem uzņēmējiem jauna restorānu automatizācijas sistēma iiko (aiko). 

11.09.2016

Gaisīga ābolu kūku

Svētdien visā pasaulē un arī Latvijā atzīmēsim Tēva dienu. Tādēļ iesakam palutināt savu tēvu ar gardu ābolu – Čedaras siera drumstalkūku. Pievienojot tvaiku, tā kļūs īpaši gaisīga, un āboli kusīs uz Tavas mēles! 
01.09.2016

Idejas peļņas palielināšanai

Kā rodas iiko? Viss sākas ar ideju. Tās nāk no visa – mēs pētām pasaules tendences, uzklausām talantīgu speciālistu un nozares ekspertu padomus. 


23.08.2016

Āzijas uzkoda no marinētiem cukini (recepte)

Cukini ir viens no populārākajiem dārzeņiem. Tas ir veselīgs un satur maz kaloriju,īpaši garšīgi ir jauni cukini. Jaunos cukini svaigā veidā var pieviet salātiem un uzkodām. Tos var cept, sautēt, marinēt.09.08.2016

Viesnīcu zvaigžņu sistēma

Zvaigznes ir galvenais veids, kā pateikt viesnīcas luksusa līmeni. Piedāvājam informāciju par zvaigžņu vērtēšanas sistēmu un to nozīmi.

08.08.2016

Kā žāvēt augļus un dārzeņus.

Pārtikas dehidrācija ir vecākais zināmais pārtikas konservēšanas un uzglabāšanas paņēmiens. Kādreiz cilvēki lietoja lielu sāls daudzumu lai konservētu pārtiku, un viņi žāvēja pārtiku saulē vai uz malkas krāsnīm. Šodien pārtikas dehidrātors ir efektīvākais pārtikas žāvēšanas palīgs.

Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts