Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti05.01.2015

Tapusi jauna aplikācija Rīgas Melnajam!

www.rigablackcocktails.com ir jauna on-line platforma, kas piedāvā virkni viegli apgūstamu kokteiļu recepšu uz Rīgas Melnā balzama, balzama ar upeņu garšu un Element bāzes.

Tagad kokteili sajaukt ir pavisam viegli:

 1) Sajauc pats - izvēlies sastāvdaļas, kas ir tavā bāriņā (vai ledusskapī) un tev tiks piedāvātas receptes -  Voilà, kokteilis gatavs!

 2) Vai arī otrādi - atrodi savu ideālo kokteili no piedāvātajām receptēm!
02.01.2015

Pasaulē vecākā viesnīca

Pasaulē vecākā viesnīca atrodas Komatsu reģionā, Japānā. “Hoshi Ryokan” viesnīca ir dibināta 718.gadā un kopš tā laika tā ir piederējusi vienai ģimenei 46 paaudzēs.


13.12.2014

Karstvīns svētku noskaņai


Kopš viduslaikiem, kad aukstajās ziemās nebija viegli paglābties no ledainā aukstuma, Rietumeiropas valstu iedzīvotāji meklēja alternatīvas sasildīšanās iespējas, lai sildītos ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses. 14.11.2014

Vakars Argentīnas izcilo vīnu cienītājiem

19. novembrī plkst. 18:30 ir vakars Argentīnas izcilo vīnu cienītājiem. Iepazīsim tradicionālos vīnus un garšosim atbilstošu ēdienu no Viesistabas pavāru repertuāra.


02.11.2014

"Zilver vīndarītavas" produkcijas piedāvājums Ziemassvētkiem

 

Dāvanās piedāvājam dažādus "Zilver" vīndarītavas vīnus (upeņu karstvīns, upeņu vīns, aveņu vīns vai rabarberu dzirkstošais vīns) Jūsu svētku galdam un dāvanām. 
Savlaicīgi piesakot, piedāvājam vīnus arī iesaiņot no antīka koka darinātā koka kastē, kopā veidojot īpaši svinīgu un latvisku dāvanu Jūsu svētkos!

Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts