Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

01.04.2015

Balzams mundrumam nav tas pats kas balzams matiem jeb Neparasti jautājumi, ko „Latvijas balzams’’ saņem no patērētājiem un partneriem

Atbilstoši 1. aprīļa jeb joku dienas noskaņai alkoholisko dzērienu ražotājs AS „Latvijas balzams’’ (LB) ir apkopojis neparastākos jautājumus, ko saņem no patērētājiem, kā arī darba procesā no potenciālajiem vai esošajiem sadarbības partneriem. „Klientu attiecību veidošana bieži sākas tieši ar telefona zvanu vai e - pastu, kas norādīts saziņai ar uzņēmumu. Jautājumi, kurus saņemam, ir tik dažādi un nereti pat ļoti negaidīti, asprātīgi vai pārsteidzoši, jo katrs no mums taču ir individualitāte,” saka AS „Latvijas balzams” komunikācijas vadītāja Dana Hasana. 
 
 Pārbauda pudeles uz izturību: Kādam no LB partneriem ir īpaša tradīcija – pārbaudīt pudeles izturību, metot kasti ar dzēriena pudelēm pret metāla virsmu no 30 cm augstuma. Kā skaidro uzņēmuma ražošanas direktors Ronalds Žarinovs, šis untums tiek ne tikai izpildīts, bet arī tiek godam izturēts – pudeles, metot no šāda augstuma, triecienu iztur un nesaplīst!

 Gribu ūdeni no avota, kurā dzer ziemeļbrieži! Vai iespējams izgatavot degvīnu, izmantojot avota ūdeni, no kura dzēruši ziemeļbrieži? Ražošanas direktors  apliecina, ka šādas prasības patiešām ir iespējams īstenot,  un šādi īpaši projekti pa laikam arī tiek realizēti.  Kā piemēru viņš min degvīnu Elit by Stolicnaya Pristine Water Series Andean Edition, kura receptūrā izmantots ūdens no Andu kalniem, vai „Killer Queen Vodka” degvīna ražošanā izmantotais spirts ir septiņas reizes destilēts un degvīnam ir veikta četrkārtēja filtrācija.

 Ar Balzamu izmazgā matus! Kāda LB darbinieka Dānijā dzīvojošs paziņa dāvanā saņēmis „Rīgas Melno balzamu’’ 0,3 l pudelē un ar to izmazgājis matus. Vārds „balzams’’, protams, tiek lietots gan pārtikas, gan matu kopšanas līdzekļu industrijā, taču minētais gadījums apliecina, ka patērētāji ne vienmēr pievērš uzmanību produkta aprakstam. 

 Gribam bezalkoholisko degvīnu! Periodiski saņemam jautājumu, vai iespējams izgatavot bezalkoholisko degvīnu vai, piemēram, bezalkoholisko zemeņu  liķieri? „Tādus priekšlikumus nav iespējams īstenot, jo degvīnu nav iespējams izgatavot bez spirta  izmantošanas, kā arī liķierim ir sava receptūra un liķieris satur alkoholu. Liķieros cukura saturs  ir  sākot no 10%, bet alkohola saturu regulē katras valsts likumdošana,” stāsta R. Žarinovs.

 Vai 17 gadu vecs „Rīgas Melnais balzams” ir zaudējis savas ārstnieciskās spējas?  Vai ar gadiem nezūd dzēriena kvalitāte un īpašības, dažkārt jautā patērētāji. Uz to uzņēmuma pārstāvji atbild, ka katram no dzērieniem ir savs derīguma termiņš, taču būtiski ir arī glabāšanas apstākļi. Runājot par ārstnieciskām spējām, varam apliecināt, ka „Rīgas Melnā balzama” pamatā ir izmantotas zālīšu nolējuma bioloģiski aktīvās īpašības. 

 Vai jums ir dzēriens veģetārietim? Savukārt kādam citam pircējam licies svarīgi noskaidrot, vai arī veģetārieši drīkst lietot „Rīgas šampanieti’’, uz ko ražošanas direktors  ne bez smaida atbild apstiprinoši, jo šī dzēriena ražošanas procesā netiek izmantota gaļa.

 Vai ir pieejams dzēriens, kurā nav spirta, bet no kura noreibst? Uz šo LB  uzņēmuma ražošanas direktors Ronalds Žarinovs atbild astiprinoši – jā, ir! Bet reibuma efekts ir tikai tajos gadījumos, kad līdzās ir mīlestība, labas emocijas un prieks. Vai joki, par kuriem var no sirds izsmieties. April! April! Dana Hasana


  

Saistītie raksti

Viesistabas kalendārs augustam un septembrim
Kurš senāks – karote, dakša vai nazis?
27. maijs plskt.18:00 Pavārkurss ar Raiti Ivanovu- Spānijas interesantākās uzkodas:Tapas
Jūrmalas garšu festivāla pavāri ir apkopojuši gatavošanas mākslas tendences
Garšīgi, viegli pagatavojami kruasāni (recepte)


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts