Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ekspertu padomi
Kur nopirkt virtuves iekārtas?

Ir vairāki veidi kā nopirkt iekārtu , taču jāpsver Jums izdevīgākais, nevis lētākais, bet IZDEVĪGĀKAIS un drošākais, ja tas ir arī lētākais –  tad super!Tartars

Tartars ir gaļas ēdiens kas 


Horeca ABC - par gaļu

Gaļa ir augstvērtīgs uzturlīdzeklis. Tā satur pilnvērtīgas olbaltumvielas, taukus, vitamīnus, ekstraktvielas un minerālvielas.Par satīnu

Satīns var būt austs no  sintētiskiem un/vai dabīgiem diegiem, parasti tam  ir spīdīga virsma, kas miksējas ar  blāvākām joslām. 

Vai Ballarini panna ir kaitīga?

Ražotājs ir apstiprinājis, kā Ballarini neizmanto ražošanas procesā vielas, kas ir atzītas par kaitīgām veselībai. Ballarini nepiedegošā klājuma rūpnīcas jaunās paaudzes tehnoloģijas, ļauj ražot augstas kvalitātes fluoropolimērus, kas nesatur PFOA (PerFluorOktanoīdSkābi). Līdz ar to Ballarini nepiedegošie trauki gatavošanai ir, bija un būs pilnīgi droši cilvēka veselībai.


Kā pašiem pagatavot makaronus?

Makaronu ēdieni vienmēr ir bijuši vieni no iecienītākajiem ēdieniem Itālijā un šodien – visā pasaulē. Tagad ar Imperia ierīci Jūs variet izbaudīt svaigus mājās gatavotus makaronu ēdienus.

Ko darīt, ja ēdiens ir pārsālīts

Ja ēdiens ir pārsālīts,tad diemžēl jebkurš labojums tomēr bojās ideālo ēdienu garšu, tāpēc labākais ko var darīt, ir pievienot sāli mazāk un paļauties uz to, ka katrs viesis pēc vajadzības var papildināt sāli savā porcijā.  

Kafijas un tējas baudīšana mājās

Kafijas un tējas burvība tika atklāta jau sen pirms mūsu ēras, šodien, kafija un tēja tiek baudīta visā pasaulē, no rīta līdz vakaram, gandrīz visos vecumos. 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts