Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ekspertu padomi

Vai Ballarini panna ir kaitīga?

Ražotājs ir apstiprinājis, kā Ballarini neizmanto ražošanas procesā vielas, kas ir atzītas par kaitīgām veselībai. Ballarini nepiedegošā klājuma rūpnīcas jaunās paaudzes tehnoloģijas, ļauj ražot augstas kvalitātes fluoropolimērus, kas nesatur PFOA (PerFluorOktanoīdSkābi). Līdz ar to Ballarini nepiedegošie trauki gatavošanai ir, bija un būs pilnīgi droši cilvēka veselībai.

Ballarini sertifikāti

Kvalitātes Vadības Sistēmas Sertifikāts

UNI EN ISO 9001:2008 sertifikāts ir starptautiski atzīts kvalitātes novērtējums, kas liecina par teicamu biznesa procesu pārvaldību uzņēmumā. Sertifikāta pamatā ir kvalitātes vadības principi ar mērķi nodrošināt kvalitatīvus produktus, cenas un pakalpojumus, kas atbilstu klientu vēlmēm un normatīvo aktu prasībām. Ballarini izvēlas SGS ICS testēšanas institūtu, kas ir atzīts līderis kvalitātes, vides un sociālās atbildības vadības jomā.

Apkārtējās Vides Aizsardzības Vadības Sistēmas Sertifikāts

Kvalitātes kontroles sitēma ir specīgs līdzeklis, kas nodrošina pastāvīgu uzņemuma atbildību apkārtējās vides aizsardzībā. Ballarini vides kontroles sistēma atbilst atzītam, starptautiskam standartam UNI EN ISO 14001:2004. Ballarini atbilstību noteiktajām normām pārbauda un apstiprina Det Norske Veritas , kas ir viens no prestižākajām un labi zināmām starptautiskajām institūcijām.

Visi Ballarini izstrādājumi atbilst ES dekrēta 155/97 prasībam un ir droši sakarsmei ar pārtikas produktiem.

Kāpēc ir jāpērk GreenPan, ja Ballarini pannas nav kaitīgās?

Tā ir katra pircēja brīva izvēlē, kādu pannu pirkt un kuras gatavot.

GreenPan izmanto pilnīgi jaunus materiālus un ražošanas tehnoloģijas. Tas pannam ir savas atšķirības un priekšrocības salīdzinājumā at pannam ar tradicionālo nepiedegošo klājumu.

Kāda ir atšķība stap Ballarini un GreenPan pannam? Kura ir labāka un kāpēc?

Minētie ražotāji izmanto dažādus nepiedegošus klājumus. Termolon klājumiem gālvena priekšrocība salidzinājuma ar tradicionāliem klājumiem ir termperatūru izturība, kā arī iztrurība pret skrāpējumiem.

Ballarini pannas pie pareizas lietošans ir pieradījušas savu izturību un kvalitāti  jau virākus gadus. Cookin, Millenium, Proffesional, Exclusive, Titanio –sērijas tirgojam jau vairākus gadus dzirdot ļoti daudz labas atsauksmes. Protams, klājuma izturība ir arī atkarība no pannu cenu kategorijas.

Par sarkano tekstu uz buklēta

Vai Jūs zinājāt, ka Jūsu iecienītākā panna ar nepiedegošo pārklājumu var būt bīstama Jūsu veselībai?

Pieversu uzmanību, ka mēs neapgalvojam, ka pannas ar tradicionaliem klajumiem ir bīstamas un katīgas, bet ka VAR BŪT BĪSTAMAS.

Konsultē Arkolat

  

Saistītie raksti

Melnās sezama sēklas
GERUCH-EX ir produkts, kurš atrisinās daudzas problēmas pārtikas rūpniecības un ēdināšanas uzņēmumos
Relišs
Padomi gaļas grilēšanai
Kādu saldinātāju pievienot kafijai: iesaka barista


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts