Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.08.2015

Rīgas svētku nedēļas nogale Kalnciema kvartālā

No 14. līdz 16. augustam Kalnciema kvartāls piedāvās daudzveidīgu kultūras programmu Rīgas svētku apmeklētājiem un pilsētas viesiem. Programmā paredzēts mēmā kino un instrumentālās mūzikas sintēze, internacionālo ēdienu svētki, kā arī starptautiskas cirka trupas uzstāšanās.

3 iemesli, kāpēc pavadīt nedēļas nogali Rīgā:

Piektdien, 14. augustā, plkst. 22.00 uz Kalnciema kvartāla brīvdabas skatuves būs vērojama mēmā kino un dzīvās mūzikas sintēze. Instrumentālais trio CASPARVEK no Spānijas izpildīs mūziku mēmās šausmu filmas pavadībā. Filma - „KÖRKARLEN” (The Phantom Carriage), 1921., Zviedrija, 106 min., rež. Victor Sjöström – ir zviedru kino vēstures šedevrs, romantiska šausmu filma. Caspervek ir spāņu instrumentālā grupa, kura savā darbībā savieno mūziku un vizuālo mākslu. 


Savā pamatdarbībā grupa vienmēr koncentrējusies uz mēmā kino mantojumu, komponējot skaņdarbus dažādām filmām, sākot no ekspresionistu meistardarbiem līdz skandināvu klasiķiem vai plašai publikai nezināmiem spāņu kino darbiem. Grupas sastāvs: Brais González Pérez (klavieres), Eduards Vecbaštiks (vijole), Blas Castañer Ibáñez (perkusijas).

20.00-22.00, gaidot kino, publika aicināta iesildīties, piedaloties brīvdabas deju pasākumā - Milongā (organizē tango pasniedzējs Aigars Stirna, Tango Studio).
Pasākums noris ar VKKF atbalstu.

Sestdien, 15. augustā plkst. 10.00 – 16.00 kvartāla pagalmā norisināsies Internacionālais tirgus, kurā uzsvars šoreiz būs uz daudzveidīgu ēdienu virtuvi no visas pasaules. 

Te ikviens varēs baudīt krāšņu garšu, smaržu un krāsu pārbagātas vēlās brokastis un pusdienas, vienlaikus vērojot pasaules tautu dejas un ritmus uz kvartāla brīvdabas skatuves. Bērni varēs darboties kopā ar mākslinieci Kni darbnīcā  gatavojot zvēRīgas pastkartes gaviļniecei Rīgai. 

Svētdien, 16. augustā  plkst. 16.00 Rīgas svētku ietvaros viesosies cirks "Folie" no Igaunijas ar humora pilnu, jaunības, vitalitātes un akrobātisku triku piepildītu šovu. 

Pēc iespaidīgā cirka priekšnesuma, ikvienam apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma un sagatavotības, būs iespēja pašam iejusties cirka mākslinieku ādā un izmēģināt dažādus trikus gaisā, žonglējot, nodarbojoties ar akrobātiku un visu citu, kas vien iespējams cilvēka ķermenim profesionālu treneru vadībā.
Pasākums noris ar Rīgas domes atbalstu.

_____________________________________________
IEEJA VISOS PASĀKUMOS BEZ MAKSAS
Kalnciema iela 35, Rīga Luīze Pastore

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts