Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

25.11.2015

Rīgā pirmo reizi notiks starptautisks “Rīgas Melnā Balzama” bārmeņu konkurss

Šodien, 25. novembrī Rīgā pirmo reizi notiks starptautisks “Rīgas Melnā Balzama” bārmeņu konkurss - “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2015”, kurā par labākā bārmeņa titulu cīnīsies 50 dalībnieki, kuri pārstāv 11 pasaules valstis. Dalībnieku vidū ir arī vairāki 2015. gada pasaules bārmeņu čempionāta laureāti, kā arī trīskārtējā pasaules čempione, kas liecina par ļoti augstu profesionālo līmeni un sīvu konkurenci. Konkurss norisināsies kluba “Crystal Club” telpās. Uzvarētājs būs zināms jau šovakar.

“Starptautisks konkurss ir lieliska iespēja popularizēt pasaulē vienu no Latvijas unikālākajiem zīmoliem - “Rīgas Melno Balzamu”, kas ir arī viens no pasaulē vecākajiem biteru jeb rūgto uzlējumu dzērieniem. Zīmols jau sen “pārkāpis” Latvijas robežas un pieejams vairāk nekā 25 valstīs. Esmu pārliecināts, ka šī konkursa rezultātā radīsies ne tikai jaunas, oriģinālas kokteiļu receptes, bet Rīga iegūs vēl vienu profesionālu, starptautisku pasākumu,” pauž organizatoru pārstāvis - “Amber Beverage Group” stratēģiskā mārketinga direktors Valters Kaže.


Bārmeņu sniegumu konkursā vērtēs starptautiska profesionāļu žūrija, liekot atzīmes gan par dalībnieku tehnisko sniegumu, gan sagatavotā kokteiļa garšas unikalitāti, īpašībām un noformējumu. 

“Mums ir liels gandarījums, ka konkursa degustācijas žūrijā strādās tādi pasaules līmeņa bārmeņi un profesionāļi  – leģendas kā Pīters Dorelli ( Peter Dorelli), Apvienotās Karalistes bārmeņu ģildes biedrs  un Filips Dafs (Philip Duff), starptautisks dzērienu eksperts, bārmenis no ASV”, informē Raitis Akerblūms, Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents un konkursa organizators. 

Seši labākie “Rīgas Melnā Balzama” kokteiļu meistari saņems godalgas un sadalīs konkursa prēmiju fondu, kas ir 4800 eiro. 

Latviju konkursā “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2015” pārstāvēs desmit bārmeņi, kas kvalificējās kā labāko kokteiļu recepšu autori 3.septembrī notikušajā Latvijas atlasē. 

Starptautisko bārmeņu konkursu “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2015” organizē lielākais alkoholisko dzērienu nozares uzņēmums Baltijā – “Amber Beverage Group”, kurā ietilpst arī AS “Latvijas balzams”, sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu Federāciju.


Dana Hasana


  

Vēl ziņas

Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts