Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.03.2016

Paziņoti izpildītāji no Latvijas, kuri uzstāsies «Latviabeerfest 2016»

Festivāla organizatori informē, ka šogad „Latviabeerfest” apmeklētājus ar savu uzstāšanos priecēs Gunārs Meijers, Andris Polis, Normunds Jakušonoks, Daiga Petkeviča un Kaspars Tīmanis, kā arī grupas: „Jauna Diena”, „Bruģis”, „Dvinskas muzikanti”, „The Twins Peek”, „Laimas muzykanti” un jauna daudzsološā grupa „Wild Detroit Gang”. Piecu dienu garumā dīdžeji gādās par enerģisku atmosfēru zem klajas debess un norisināsies „Studentu Karaoke dziesmu kari”.

Tuvojoties festivāla atklāšanas dienai, tiks nosaukti arī pārējie kolektīvi un izziņota plašāka festivāla programma. Tomēr atklāsim, ka šogad festivālā uzstāsies grupas no Ukrainas, Krievijas, Lietuvas un Igaunijas. 

Festivāla laikā uz skatuves kāps iemīļotais Andris Polis, kurš pazīstams ar labu izklaides mūziku – dažādu laiku, stilu un autoru populārām, kā arī mazāk populārām dziesmām. 

Īpašu noskaņojumu sola Normunds Jakušonoks kopā ar Daigu Petkeviču un Kasparu Tīmani. Mūziķi Normundu Jakušonoku Latvijā nezinās tikai retais — darbojoties dažādos muzikālajos sastāvos, viņš apceļojis teju visus tālākos dzimtenes nostūrus. Normunds, paralēli muzikālajām aktivitātēm grupā „Labvēlīgais tips” un duetā „Karakums”, jau desmit gadu muzicē arī kopā ar dziedātāju Daigu Petkeviču, ar kuru lieliska saskaņa izveidojusies arī dzīvē.

Izklaides programmu kuplinās Gunārs Meijers ar grupu, kurš saka, ka savu mūziku drīzāk sauktu par Dziesmu, jo tikpat labi viņš ir arī smagā roka piekritējs. Populārākās no Gunāra dziesmām ir “Meitene”, “Ramona”, “Zaļā pilsēta”, “Pingvīnmambo”, “Dziesma par rozēm”, “Par to nebūs nekas”, “Manai tautai”, “Pieskaries man”, “Balāde par sveci” un “Kirov Lipman Nr. 1″, kas domāta hokeja līdzjutējiem. Radošās daiļrades laikā mūziķis ieguvis divas “Zelta balvas” – par dziesmu “Meitene” (1994) un “Manai tautai” (2006).

Festivālā uzstāsies jauna, bet labi pazīstamu mākslinieku grupa „Jauna diena”, kura festivālā muzicēs uz TVNET skatuves, priecējot „Latviabeerfest” apmeklētājus, izpildot dažādas country, country-rock kaverversijas angļu valodā. 
 
https://www.youtube.com/watch?v=YRajeeipzaY

Festivāla rotās grupa „The Twins Peek” ar talantīgu dziedātāju Anželu Serkeviču, kura šobrīd bieži koncertē ārpus Latvijas. Trīspadsmit pastāvēšanas gadu laikā grupa ir piedalījusies dažādos vietējos, un arī starptautiskos, konkursos un festivālos: „Blūza festivāls” (Polija, 2011.g.), „Sony Jazz Stage” (Latvija, 2008.g.), „Siguldas Blūza festivāls” (Latvija, 2010., 2012.g.), „Latviabeerfestival” (Latvija, 2013.g.), „Black Sea Stars” (Ukraina, 2013.g.), „Bildes” (Latvija, 2015.g.) u.c.

Īpaša bauda deju mūzikas faniem būs piektdien, jo uzstāsies pozitīvs kolektīvs no Latgales – „Dvinskas muzikanti”, kuri pat malā sēdošajiem, liek kustēties jestrā dejas ritmā:

Festivālā piedalīsies vēl divas komandas no Latgales: jaunieši „Wild Detroit Gang” un „Laimas Muzykanti”.
„Wild Detroit Gang” ir jauna pašmāju blūzroka grupa, kura radusies 2014.gadā, kad tagadējais vokālists Jānis Drēģeris un soloģitārists Gunārs Cauņa nolēma uzsākt jaunu mūzikas projektu. Iesākumā apvienība koncentrējās uz dažādu populāru rokmūzikas koverversiju atskaņošanu, taču drīz vien sāka sacerēt savas oriģinālkompozīcijas.

„Laimas Muzykantu” sākotnējais skanējums ir raksturojams, kā tuvināts autentiskai folkloras mūzikai, izmantojot tautas mūzikas instrumentus un autentiskus tautas dziedājumus, kas veidoti balstoties uz folkloras ekspedīcijās vāktajiem tautas teicēju dziedājumiem un tautas muzikantu spēlēšanas manierēm. 

„Laimas Muzykanti” vairākkārt ir devušies arī tuvākos un tālākos koncertceļojumos un, lai arī Latvijā vairāk ir pazīstami folkloristu aprindās nekā plašākai publikai, mainīgos sastāvos ir muzicējuši koncertos un festivālos Lietuvā, Kanādā, ASV, Japānā, Austrālijā, Ungārijā, Vācijā, Zviedrijā, Baltkrievijā, Krievijā, Itālijā un citās valstīs.

Festivāls „Latviabeerfest 2016” norisināsies piecas dienas no 25. - 29. maijam, pašā Rīgas sirdī, Vērmanes dārzā, kur būs iespēja baudīt jaunas un jau iecienītas alus šķirnes, vietējo pavārmākslas meistaru gardumus, kā arī apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus.

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts