Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

23.09.2013

Latvijas šokolādes ražotāja Laima produkti saņem zelta un vienu sudraba medaļas izstādē Worldfood

Piedaloties vienā no nozīmīgākajām pārtikas izstādēm Krievijā Worldfood, Laima, kas ir  vienīgais šokolādes un atpazīstamākais saldumu ražotājs Baltijā, saņēmusi augstāko novērtējumu. Godalgoti visi Laimas jaunie, konkursam „Gada prece” nominētie, produkti. Ar zelta medaļu novērtēta ekskluzīvā šokolādes konfekšu izlase Maestro R.Pauls un zefīrs Maigums ar aveņu kraukšķiem, sudraba medaļa piešķirta zīmola Old Town Bakery jaunajām kūciņām Skudrupūznīši, ko ražo Staburadze.  

Ieva Jonsone, uzņēmuma eksporta direktore:

„Worldfood ir viena no nozīmīgākajām pārtikas izstādēm Krievijā. Ieguldītais darbs šī gada sākumā, piedaloties izstādē Prodexpo 2013, jau devis rezultātu – pieauguši pārdošanas apjomi Maskavā un Maskavas reģionā par 30%, kopš vasaras nodrošināta produktu pārdošanas pārstāvniecība ne tikai Pēterburgā, bet arī Maskavā. Eksportējamo produktu portfelis paplašināts,  eksportējot arī zefīru Maigums , Selgas cepumus un marcipānu. 
Dalība izstādē Worldfood ir mērķtiecīgā darba turpinājums, jo 2014. gadā plānojam eksporta pieaugumu uz Krieviju palielināt par 30%, salīdzinājumā ar 2013. gadu.  Katrā no produktu segmentiem jau noteiktas prioritātes: šokolādes produktu grupā akcentēsim Laimas ekskluzīvos produktus, miltu un cukura – jaunos graudu cepumus. Tāpat plānota zefīra Maigums eksporta palielināšana uz Krieviju. Gada beigās plānojam sasniegt pirms krīzes eksporta apjomu uz Krieviju, toreiz augstākais rezultāts tika sasniegts 2007. gadā.”

Šīs izstādes laikā notika vairākas tikšanās tieši ar Maskavas lielāko tirdzniecības ķēžu pārstāvjiem, pārstāvjiem no citiem Krievijas reģioniem un NVS valstīm, kā Baltkrievijas, Azerbaidžānas ,  arī no Izraēlas , Brazīlijas un Vācijas. Izstādes laikā arī parakstīts līgums ar izplatītāju Rjazaņas reģionā.
Laima izstādes stendu apmeklējusi arī Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Krievijas Federācijā Astra Kurme.

Izstāde noritēja Krievijas galvaspilsētā Maskavā laikā no 16. – 19. septembrim.  
Šobrīd Laima ražotie saldumi jau ir pieejami lielākajos Krievijas veikalu tīklos kā „Auchan”, „Okei”,”7 kontinents”, „X5 Retail”, „Diksi”, „Lenda”, „Stockman”. Arī Latvijas veidotajā „Rižskij dvorik”. 


 Rita Voronkova

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts