Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.10.2019

Latvijas balzams sāk ražot aktuālo rozā džinu

Sekojot globālajām tirgus tendencēm, Baltijā lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs Latvijas balzams sācis ražot premium džinu rozā krāsā – Cross Keys Gin® Upeņu. To nogaršot pirmie varēs Baltijas iedzīvotāji un džina cienītāji Lielbritānijā, savukārt jau šā gada izskaņā vairāki konteineri ar šo premiālo dzērienu dosies arī uz Austrāliju un Itāliju. Latvijā jaunais Cross Keys Gin Upeņu pieejams jau Latvijas balzams veikali tirdzniecības vietās, kā arī drīzumā gaidāms citos tirdzniecības tīklos.

“Esmu šī dzēriena lielākais fans un esmu 100% pārliecināts par tā panākumiem. Jā, pasaulē jau pastāv simtiem rozā džinu, taču mūsu Cross Keys džinam ir ievērojami izsmalcinātāka nokrāsa, ko veido purpursarkanās un latviešu tautā tik ļoti iemīlētās upenes. Dzēriena noslīpētā un džinam neraksturīgi maigā garša būs lielisks papildinājums ikvienam kokteilim,” pārliecināts stāsta globālais zīmola direktors Māris Kalniņš.

“Trīs iemesli, kāpēc tieši šis rozā džins nozags ikviena sirdi: pirmkārt, tas ir patiess ilggadējā Rīgas Melnais Balzamsv ecmeistara Jāņa Maža meistarstiķis, un viņa 45 gadu darba pieredzes apvienojumu ar rūpīgu roku darbu neapstrīdēs neviens. Otrkārt, džinam raksturīgais kadiķogu rūgtums, kas daudziem liedz pilnvērtīgi izbaudīt šo dzērienu, mūsu veikumā ir rūpīgi izbalansēts ar citām zālītēm un augiem, pilnu garšas baudījumu noslēdzot ar svaigu ogu aromātu. Trešo iemeslu nav tik viegli pamanīt, jo tas slēpjas māla krūkas aizsegā. Tā ir dzēriena neatkārtojamā rozā nokrāsa, ko var skatīt, gan dzērienu baudot tīrā veidā, gan dažādu kokteiļu variācijās,” stāsta Māris Kalniņš.

Cross Keys Gin® Upeņu ir oriģinālā Cross Keys Gin® un ziemeļnieku tik ļoti iecienīto upeņu garšu apvienojums. Šis džins ir piesātināts ar upeņu, kumelīšu un liepziedu aromātiem, noslēdzot to ar džinam raksturīgajām kadiķogu notīm. Cross Keys Gin ir pirmais premium džins, kas darināts Latvijā, un kopš 2018. gada tas atrodamsLatvijas balzams pamata zīmolu portfelī. Tā nosaukums un vizuālais risinājums ir viens no izseniem Rīgas viesmīlības simboliem, kas atrodams arī Rīgas ģerbonī – sakrustotas atslēgas. Šī dzēriena augsto kvalitāti jau paspējuši novērtēt starptautiski nozares eksperti, piešķirot The Spirits Business Gin Masters 2019 zelta medaļu.

Sabīne Rutka

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.   

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts