Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

02.12.2011

Labākie pasaules bārmeņi tiekas Varšavā

Šā gada 3.decembrī, Varšavā, klubā ‘’1500m2 CLUB (Solec 18, Varšava) notiks konkurss Independent Flair League Grand Final 2011, kurā būs iespēja apbrīnot pasaules labākos flair bārmeņus.

Sestdien, 3.decembrī no rīta notiks kvalifikācija, kurā piedalīsies ap 40 bārmeņiem no tādām valstīm kā, Lielbritānija, Ukraina, Krievija, Lietuva, Latvija, Spānija, Argentīna, ASV un Polija. Tie, kas seko līdzi notikumiem bārmeņu konkursos, noteikti daudz ko izteiks tādi bārmeņi, kā Tom Dyer, Rodrigo Delpech, Tomek Malek, Marek Posłuszny, Bruno Vanzan, Gianluigi Bosco, Danny Bakiev, Alex Searle un citi. Protams, ka turēsim īkšķus par mūsējiem Ivaru Rutkovski un Mārtiņu Rozenvaldu. 10 labākie bārmeņi kvalifikācijā tiksies vakara superfinālā!

Flair bārmeņu galvenais uzdevums vakara superfinālā būs 7.minūšu laikā demonstrēt flair šovu un sagatavot divus kokteiļus (Moscow Mule with Smirnoff Vodka un Schweppes Ginger Ale), kā arī nodemonstrēt interesantu pasniegšanu Red Bull un Carlsberg dzērieniem!

Dalībniekus vērtēs starptautiska žūrija: Michał Kośnik no Evolution bar (Polija), Cezary Broda no Carlsberg (Polija), Marcin Osypiński no Flair akadēmijas (Polija) WFA pārstāvēs Tug van den Bergh (Dienvidāfrikas Republika) un Andy Collinson (Lielbritānija). Visus kokteiļus degustēs īpašas Polijas šovbiznesa zvaigznes. Uzvarētājs saņems 3000 euro naudas balvu, kā arī visi bārmeņi saņems dāvanas no sponsoriem!

Vakara fināla tiešraide Bartending.lv un IFL facebook.com lapās sāksies 21:00 pēc Latvijas laika! Sekojiet informācijai un apbrīno pasaules labākos flair bārmeņus.

Paldies vēlamies teikt IFL organizatoriem, īpaši paldies Grzegorz Zięba un Marta Kroplewska. Tiešraidi nodrošināt palīdz Sportacentrs.com.


Avots: Bartending.lv

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts