Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

25.05.2016

Šodien Vērmanes dārzā sāksies Latviabeerfest 2016

Vērmanes dārzā, plkst.15.00 oficiāli atklās LATVIABEERFEST 2016 
Pasākuma dalībniekus un visus interesentus uzrunās un izklaidēs neatkārtojamais un vienmēr atraktīvais UFO."Šī būs interesanta interneta radio BOOM FM un Alus festivāla sadarbība- radio BOOM FM piecas dienas pārtaps par BEER FM. 

Un manā 25 gadu radio darba pieredzē šī būs ilgākā tiešraide no notikuma vietas.” Latviabeerfest 2016 aktuālāko jaunumu komentē Kaspars Upacieris. “BEER FM studijā- Vērmanes dārzā- kopā ar mani šīs piecas dienas darbosies Jānis Strapcāns, Atis Zviedris un Laura Stūrīte.

Ar Lauru kopā ir strādāts radio BOOMFM, bet ar Jāni un Ati kopā darbošos pirmo reizi. Domāju, ka visam jābūt labi! Tātad, no 25. līdz 29. maijam internetā klausieties beerfm un Jūs uzzināsiet visu kas notiek Alus festivālā un ne tikai!". 

Festivāla rīkotāji parūpējušies par interaktīvo festivāla apmeklētāju un dalībnieku dalību raidstacijas satura veidošanā – raidstacijas mājaslapā būs pieejams Twitter panelis savstarpējai komunikācijai – dalīties iespaidos par festivāla norisi, sveikt savus mīļos, veidot muzikālo programmu, kā arī festivāla dalībnieki varēs reklamēt piedāvāto produkciju un izziņot jaunumus apmeklētājiem.

Festivāla apmeklētājus priecēs tādas grupas kā “Silja” no Igaunijas, grupa “Bruģis”, Normunds Jakušenoks un grupa “Karakums”, “RussianKalbussian” no Krievijas, “Laimas muzikanti”, “Laiptai” no Lietuvas, grupa “WilddetroitGang”, “Homeopāti.lv” u.c. grupas. Atraktīvākie apmeklētāji varēs piedalīties dažādos LATVIABEERFEST konkursos – “Miss LATVIABEERFEST2016”, “Studentu karaoke – Dziesmu kari”, “Alus vēders”. 

Festivāla laikā pulcēsies 36 vietējo alus darītavu pārstāvji, kā arī aldari no Lietuvas, Igaunijas, ASV, Beļģijas, Vācijas, Čehijas un citām Eiropas valstīm, interesentiem piedāvājot simtiem dažādu zīmolu alus šķirņu.Neiztrūkstoša festivāla sastāvdaļa būs arī ēdieni, mūzika un citas izklaides.

Festivāls Latviabeerfest 2016 norisināsies piecas dienas pašā Rīgas sirdī, Vērmanes dārzā, no 25. - 29. maijam, kur būs iespēja baudīt jaunas un jau iecienītas alus šķirnes, degustēt vietējo meistaru gatavotos gardumus, piedalīties aktīvās atpūtas pasākumos, dejot, dziedāt, klausīties mūziku, kā arī apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus īpaši izveidotā amatnieku tirdziņā.

Festivāla atklāšana 2016.gada 25.maijā plkst. 15.00 – tiekamies!

  

Saistītie raksti

Latvijas Vīnziņu asociācija
57 restorāni aicina izbaudīt Rīgas restorānu nedēļu
Saldumu pasaulē
Infografika: fakti, ko Tu, iespējams, nezināji par burkāniem
Uztura mācība. Produkti, kurus aizvietot ar pienu


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts