Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

19.12.2016

Lielās svinības Baltic Beach Hotel & SPA!

Ir klāt ziema. Pilsētu izgaismo lampiņu virtenes un gaisā jūtama piparkūku smarža - tas ir svētku gaidīšanas laiks. Baltic Beach Hotel & SPA aicina uz vairākām svinībām, lai svētku noskaņojums jūs pavadītu visas ziemas garumā.

No 21. līdz 23. decembrim pievienojies jautrām svinībām ar dzīvo mūziku, izklaides programmu un dejām DJ mūzikas pavadībā.

Svētku kulminācija, protams, būs svinīgās vakariņas pašā Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī. Restorāns „View Restaurant & Lounge” lutinās viesus ar elegantu, 5 ēdienu maltīti un tematisku dzīvo mūziku.


Ziemassvētku rītā svētki turpināsies! 25. decembrī no plkst.13:00 līdz 17:00 Baltic Beach Hotel & SPA visus aicina uz
možu Džeza branču, kur būs iespējams nobaudīt plašu ēdienu klāstu, iemīļotas melodijas dzīvā izpildījumā un panorāmas skatu uz jūru.

Sagatavots arī īpašs piedāvājums tiem, kuri Ziemassvētkus svin pēc Pareizticīgo kalendāra. 6. janvārī „View Restaurant & Lounge” klās galdus, lai viesi ar saviem tuvākajiem var atzīmēt šos svētkus jautrā un labestības pilnā atmosfērā.


Izbaudiet svētku noskaņu ar Baltic Beach Hotel & SPA! +371 67771411, res@balticbeach.lv, www.balticbeach.lv
  

Saistītie raksti

aktuāla tēma - maizes cepamā mašīna
Lieldienu makarūni (recepte)
Mācību centrs „BUTS” mūžizglītības projekta ietvaros aicina viesmīlības un tūrisma jomā strādājošiem apgūt specifiskas iemaņas.
Šefpavārs Gints Aizupietis 18.novembrī iesaka izvēlēties mazāk ierastus Latvijas produktus
45% Latvijas iedzīvotāji dienā izdzer pat līdz 6 tasēm tējas


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts