Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

11.08.2017

«SUMMERTIME – aicina Inese Galante»: mūzikas svētku kulminācija festivāla Galā koncertā

13. augustā Dzintaru koncertzālē tradicionāli notiks jau 13. starptautiskā mūzikas festivāla Summertime–aicina Inese Galante Galā koncerts. Kā vienmēr klausītājus gaida emociju un sajūtu virpulis, ko izraisīs stilistiskā un žanru daudzveidība: spilgtu vietējo un ārzemju izpildītāju, kā arī jauno talantu uzstāšanās un, protams, arī virkne dažādu pārsteigumu.

Grandiozais festivāla Summertime Galā koncerts ir cienīgs Ineses Galantes muzikālo svētku noslēgums. Tikai Galā koncertā kopā ar festivāla patronesi skatītājiem būs unikāla iespēja dzirdēt vienā koncertā zvaigžņu sastāvu, tostarp leģendāro džeza pianistu Danielu Krāmeru (Krievija), kuram, lai varētu piedalīties Summertime, bija jāpārceļa savs festivāls Jekaterinburgā uz citu laiku un jārisina šis jautājums pat valsts līmenī tikai ar vienu mērķi – uzstāties uz leģendārās Jūrmalas Dzintaru koncertzāles skatuves. 

Par vakara kulmināciju kļūs brazīliešu ritmi pasaulē populārā ņūdžeza kolektīva Club des Belugas (Vācija) izpildījumā. Šīs grupas mūzika daudzkārt ir izmantota pasaulē labi zināmu zīmolu, piemēram,Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Victoria's Secret, Martini u.c., reklāmās. 

Galā koncertā uzstāsies arī jau senāk iemīļoti festivāla viesi: Oļesja Petrova (Krievija), kura kļuvusi slavena, pateicoties savam apburošajam mecosoprānam, kā arī labi zināmi Latvijas mūziķi – Sergejs Jēgers un Intars Busulis. Vietu pie diriģenta pults ieņems festivāla mākslinieciskais vadītājs Ekharts Viciks (Vācija). Par programmas neatņemamu daļu kļūs konkursa Ineses Galantes talanti laureātu uzstāšanās. Viņi muzicēs gan kā solo mākslinieki, gan kopā ar jau labi zināmiem mūziķiem, šādi vēlreiz pārsteidzot klausītājus ar savu talantu un progresējošo meistarību un liekot pasmaidīt un lepoties ar mūsu valsts radošo potenciālu.

Vairāk par festivāla programmu un dalībniekiem – oficiālajā tīmekļa vietnē www.festivalsummertime.com.
Festivāla Summertime – aicina Inese Galante koncertu biļetes ir pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv.


  

Saistītie raksti

Tendences un inovācijas viesnīcu jomā digitālo tehnoloģiju laikmetā (prezentācijas)
Recepte: Lentveida makaroni ar čili un garnelēm
Bar departament - te kļūst par profesionāliem bārmeņiem!
Multipack. Iepakojumu materiāli, vienreizējie trauki - visplašākais sortiments (video)
Rostbifs ar vīna mērci


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts