Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

17.11.2015

Britu virtuves tēma Rīgā

Britu Mēneša trešā nedēļa ir veltīta britu virtuvei, ēdieniem un dzērieniem, kā arī luksusa dzīves veidam un luksusa preču mārketingam. 

Pasākumos ir iesaistījušies vairāk kā 15 Latvijas restorāni un kafejnīcas, nodrošinot īpašo britu ēdienkarti. Tāpat Rīgā viesosies un lekciju sniegt atzīts britu luksusa preču mārketinga eksperts.

Lekcija "Luxury is GREAT", kas veltīta luksusa preču mārketingam

16. un 17. novembrī Rīgā viesosies un īpašas vieslekcijas sniegs Džons Stīvensons (John Stevenson). Lektors Dž. Stīvensons ir pieredzējis luksusa lietu mārketinga eksperts un praktiķis, kurš Rīgā dalīsies ar savām zināšanām par to, kā tirgū virzīt un pareizi mērķauditorijai pasniegt kvalitatīvas, dārgas, nišas preces. 

Džons Stīvensons šo jomu ir ilgstoši pētījis un savas zināšanas pārbaudījis arī ikdienas praksē. Šobrīd viņš ir VIP Klientu attiecību un stratēģiskās partnerības direktors Lielbritānijas uzņēmumā "Holland & Holland", kas specializējas ar rokām ražotu medību atribūtu un sporta ieroču ražošanā. 

16. novembrī Dž. Stīvensons sniegs atvērto lekciju visiem interesentiem augstskolā RISEBA, bet 17. novembrī aicina uz īpašu tikšanos - ekskluzīvām vakariņām Grand Palace Hotel. Plašāka informācija Britu Mēneša mājas lapā: www.britishmonth.lv/programma

Britu ēdienkartes Latvijas restorānos 

Vairāk nekā 15 Latvijas restorāni un kafejnīcas no 16. līdz 22. novembrim piedāvās tradicionālus britu ēdienus un dzērienus, britu brokastis un britu pusdienas, kā arī atpūtas vakarus ar britu dzērieniem un cigāriem. Plašāka informācija par kafejnīcām un restorāniem, kuri iesaistījušies Britu Mēnesī, un par to piedāvājumu pieejama Britu Mēneša mājas lapā: www.britishmonth.lv/restoranu-ipasie-piedavajumi/

Britu pārtikas dienas 
No 20. līdz 28. novembrim u/v "Stockmann" notiks Britu pārtikas dienas, kuru laikā būs iespēja iepazīt, degustēt un iegādāties Lielbritānijā iecienītus ēdienus, dzērienus, saldumus un delikateses. Paredzēta arī britu brokastu pagatavošanas demonstrācija. Plašāka informācija Britu Mēneša mājas lapā: www.britishmonth.lv/britu-partikas-dienas

Vairāk par Britu Mēnesi var uzzināt interneta vietnēs www.britishmonth.lv un https://www.facebook.com/BritishMonthRiga, kā arī informatīvajos materiālos pasākuma norises vietās.

Britu Mēnesi organizē Lielbritānijas vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Lielbritānijas Tirdzniecības kameru Latvijā, Britu padomi un citiem sadarbības partneriem. Britu Mēneša vadmotīvs ir GREAT, jo tā mērķis ir iepazīstināt Latvijas iedzīvotājus ar jomām, kurās Lielbritānija ir izcila – izglītību, kultūru, biznesu, modi, ēdieniem un dzērieniem. 

Britu Mēnesis norisinās visa novembra garumā. Tā aktivitātes ir organizētas 4 tematiskās nedēļās. Britu Mēnesi atklāja kultūrai un izglītībai veltīta nedēļa (Culture and Educations is GREAT), kurai  sekoja modei un tirdzniecībai veltīta nedēļa (Fashion and Shopping is GREAT), savukārt šobrīd sākāsgardēžu nedēļa, kurā uzmanības centrā būs Britu virtuve un luksusa preces (Food&Drink and Toursim is GREAT). Britu mēnesi noslēgs uzņēmējdarbībai veltītā nedēļa (Business is GREAT).

Andra Jakoviča 

  

Saistītie raksti

Šeit un tagad izdevīgāk
Lojalitātes un bonusu sistēma Jūsu uzņēmumam – iikoCard5!
Uztura speciāliste: gaļa ir efektīvāks dzelzs avots nekā augu valsts produkti
Krabju salāti (recepte)
Horeca ABC – Uzskaites un vadības sistēmas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos.


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts