Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

09.12.2015

Iemīļotas vietas Ziemassvētku brīvdienām Eiropā

Trømso, Norvēģija
Sniegainā Trømso piedāvā neaizmirstamus ziemeļblāzmu skatus, kurus visbiežāk var novērot laikā no plkst. 18 līdz pusnaktij. Trømso pilsētā var izbaudīt īstenus ziemas priekus ar suņu vilktām kamanām, lielisku ēdienu un citām ekstrām, kā āra džakuzi. 

Prāga, Čehija
Dodieties pastaigā pa vēsturisko Nerudova ielu ar gotiskā un baroka stila katedrālēm vai apmeklējiet operas vai baleta izrādi Valsts operā vai Nacionālajā teātrī. Vecpilsētas laukumā tiek organizēts apjomīgs svētku tirgus. 

Lapzeme, Somija
Urho Kekkonen Nacionālais parks apbur ar savu neskarto dabu, un tas atrodas tikai 90 minūšu lidojumā no Helsinkiem. Lapzeme ir ziemas brīnumzeme: tajā var izbaudīt pilnu klāstu ar ziemas sporta veidiem, neuztraucoties, ka laika apstākļi varētu nepiegādāt sniegu, kā arī vakarā vērot ziemeļblāzmas no ledus veidotās mājiņās vai doties 4 stundu ilgā īpašā kruīzā. 

Cīrihe, Šveice
Šajā kompaktajā Alpu pilsētā sezona tiek atklāta 21.novembrī ar 12 000 kristāla gaismiņām. Tūristi ir iecienījuši pilsētai raksturīgo karsto šokolādi, Rämistrasse galerijas, Conelli Ziemassvētku cirku un svētku koncertus vietējā baznīcā. Noteikti nepalaidiet garām 19.decembri, kad bērni iededz sveces un palaiž tās Limmata ezerā. 

Reikjavika, Īslande
Reikjavikas elpu aizraujošajos skatos dienas gaisma ilgst tikai 4 stundas un gaiši zaļa aurora borealis (ziemeļblāzma) izgaismo naksnīgās debesis. Yule Lads (Īslande Ziemassvētku vecītis) statujas lūkojas uz svinētājiem no katra stūra. Reikjavika ir neikdienišķa vieta, kur lielisku baudījumu gūs jūras velšu cienītāji. 


Linda Rubene 

  

Saistītie raksti

Starptautiskais mūzikas festivāls Summertime 2018 – aicina Inese Galante
À lacarte vēlās brokastis Hercogs Ķīpsala
Uztura mācība- 5 veselīgi produkti, kurus jāēd ar mēru
Dažas idejas karstiem bezalkoholiskiem un alkoholiskiem kokteiļiem
Ieskats uz mūsdienīgiem gastronomijas trendiem


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts