Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

10.02.2016

Fiskars piedāvājums nedēļas nogalē

Nākamo divu nedēļu laikā Fiskars realizē iespaidīgu kampaņu, kuras laikā veikala Rimi apmeklētājiem ir iespēja tuvāk iepazīt Fiskars izcilās kvalitātes virtuves piederumus, piedalīties aizraujošā spēlē un saņemt balvu, kā arī ņemt dalību 1000 eiro laimesta izlozē. 

Fiskars virtuves piederumi ir ražoti Somijā, kur zīmols pastāv jau vairāk kā 350 gadus. Ilgās pieredzes laikā Fiskars ir izstrādājis mājas un dārza darbarīkus, kurus raksturo augsta kvalitāte, harmonisks dizains un viegla lietošana. 

Februārī uzmanība centrā ir Fiskars pannas. Četru veidu pannas ir radītas, pielāgojoties jūsu dzīvesveidam - atkarībā no plīts veida – ilgai kalpošanai un efektīvam siltumenerģijas patēriņam. Īpašais Hardtec pārklājums garantē vieglu un patīkamu ēdienu gatavošanu.

Ieprieciniet sevi un savus mīļos ar gardu maltīti, kas gatavota Fiskars augstākās kvalitātes pannās!Aicinām apmeklēt Fiskars stendus jau šajā nedēļas nogalē, 13.februārī no plkst. 13 līdz 18, Rimi veikalos tirdzniecības centrā Olimpia un Spice.   

Saistītie raksti

e-Maxima pirmajā darbības mēnesī visvairāk pirkti piena produkti, ūdens, augļi un dārzeņi
Bar Department bārmeņu skolai 2 gadi.
Izstāde – gadatirgus GastroNord 2012
Tendence: patērētāji pieprasa premiālo un autentisko
Dabiski enerģijas stimulatori pēlēkajām rudens dienām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts