Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

14.09.2016

No pieredzes līdz ienesīgumam – starptautisks seminārs Rīgā

Šodien,  14. septembrī Rīgā LU Dabas zinātņu akadēmijas centrā, norisināsies augsta mēroga seminārs “Malja Live @Riga”, kurā nozares profesionāļi no Helsinkiem, Londonas un Rīgas informēs klausītājus par jaunākajām tendencēm mārketingā un sponsorēšanā. 

Seminārā pirmo reizi Rīgā tiks radīta efektīva biznesa attīstības vietne, kurgūt praksei noderīgu ieskatu par pašreizējo tirgus situāciju Eiropā, kā arīdibināt vērtīgus kontaktus biznesa paplašināšanai. 

Pasākumā tiks apskatītas tēmas, kā veiksmīgi pāriet no vietējā tirgus uz eksportu, kā mērīt ieguldīto investīciju atdevi, kā vienlaikus pārvaldīt vairākus zīmolus, kā arī tiks skaidrots, ar ko sponsorēšana atšķiras no tradicionālās reklāmas. Visiem interesentiem būs iespēja tikties biznesa kontaktbiržā.
 
Seminārā uzstāsies pārstāvji no kompānijām „Malja BTL Oy” (Somija), „Neste” (Somija), „Activactive” (Lielbritānija), “Sponsorium International Inc.” (Lielbritānija), „Amber Beverage Group” , „4Finance” un „Auto Europa” (Latvija). 

Pasākumu atklās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks. 
Seminārs  notiks trešdien, 14.septembrī, Rīgā, LU Dabas zinātņu akadēmiskajā centrā.
Semināra rīkotājsir Somijas uzņēmums „Malja BTL Oy” –mārketinga pasākumu kompānija, kas Skandināvijas tirgū darbojas jau 15 gadus. 

http://malja.com/en/


Horeca

  

Saistītie raksti

Pētījums: Šogad biežāk ceļot apņēmušies 38% Latvijas iedzīvotāju
Piecas idejas dārza ballītēm, kas patiks dārzu saimniekiem un viesiem
Atklājam trīs desertu receptes no aizvadītās Restorānu nedēļas ēdienkartes
Izbaudi svētkus restorānā Jūrmala
Lai neiekļūtu neērtā situācijā restorānā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts