Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

19.06.2017

Dayton: viss saldējuma pagatavošanai

Dayton SIA piedāvā visu nepieciešamo saldējuma tirdzniecības uzsākšanai –izejvielas un garnīrus, nepieciešamo aprīkojumu un saldējuma pagatavošanas iekārtu īri gaidāmajai vasaras sezonai.

Ar Dayton iekārtām var pagatavot izcilu saldējumu, kas dod iespēju papildināt jūsu veikalu, kafejnīcu vai restorānu sortimentu ar gardiem saldējuma desertiem. Tos  iespējams pasniegt gan vafelēs, gan plastmasas trauciņos līdzņemšanai, gan gatavot pasniegšanai restorānā. 

 
Saldējuma pagatavošanas iekārta Taylor C708
Latvijā karstā sezona ir īsa, tāpēc saldējuma iekārtas īre šajā periodā ir racionāla un finansiāli izdevīga iespēja. Iekārta ir arī ātri un ērti lietojama.

Dayton saldējuma iekārta Taylor C708 apvieno jaunākās tehnoloģijas un kvalitāti. Tai ir nepārtraukta produkta padeve, tāpēc arī lielas klientu plūsmas gadījumā saldējums būs pieejams visiem. 

Iekārta Taylor C708 nodrošina visas izplatītākās soft-serve saldējuma pagatavošanas variācijas, ieskaitot zema tauku satura saldējuma pagatavošanu. Iekārtas saldēšanas cikls ļauj droši uzglabāt piena produktu izejvielas līdz pat divām nedēļām, savukārt skārienjutīgā vadība rūdītā stikla panelī nodrošina ērtu iekārtas lietošanu.

Dayton piedāvājumā papildus saldējuma iekārtām ir arī viss pārējais, kas nepieciešams saldējuma pagatavošanai – gatavā saldējuma masa, Comprital ražojuma sausais maisījums ar vairākām garšām un interesanti garnīri, kas nodrošinās daudzveidīgu saldējuma piedāvājumu jūsu klientiem. 

Ar 70 izcilām itāļu gelato garšām Comprital saldējuma maisījumi Speedy nodrošina plašāko saldējuma garšu klāstu tirgū. Savukārt daudzveidīgie Comprital saldējuma garnīri ar dažādu sastāvu un garšām: ķiršu, tiramisū, šokolādes, melleņu, piparmētru, vaniļas, tropisko augļu u.c. ir piemēroti gan iejaukšanai saldējuma masā, gan gatavā saldējuma pārklāšanai, piešķirot tam bagātīgāku garšu un pievilcīgāku izskatu. Kombinētā kokteiļu un Soft Serve saldējuma iekārta Taylor C606 ar pasterizācijas funkciju
Iekārta Taylor C606 ir viegli lietojama un kopjama. Ar to var pagatavot gan kokteiļus, gan saldējumu.

Ir iespēja pasniegt četras dažādas kokteiļu garšas. Novietojiet glāzi uz glāžu turētāja zem produkta izsniegšanas uzgaļa un nospiediet izvēlētās garšas pogu: saldēta kokteiļu masa un sīrups tiek automātiski samaisīti un pasniegti glāzē. Kad glāze ir piepildīta, porciju kontrole izslēdz sīrupa padevi un pēc īsa mirkļa aizveras arī kokteiļu masas padeves vārsts, nodrošinot, lai nesajaucas garšas.

Taylor C606 kokteiļu sīrupa sistēma
Sīrupu padeves sistēma nodrošina sīrupa padevi no oriģinālā iepakojuma, kas atrodas apakšējā priekšējā nodalījumā. Sīrups var saturēt mazas, mīkstas daļiņas, piemēram, augļu daļiņas un sēklas, lai varētu pagatavot augstas kvalitātes kokteiļus. Peristaltiskie sūkņi piegādā precīzu sīrupa daudzumu – labākai garšai un konsistencei. Katrai sīrupa tvertnei mikroprocesoru kontrole kalibrē pareizu sīrupa plūsmu ar pirmo reizi, bez papildu korekcijām.


Iekārtas Taylor C606 īpašības
Iekārtai ir ikdienas sildīšanas un dzesēšanas cikls, kas ļauj droši uzglabāt piena produktus pat līdz divām nedēļām, kad nepieciešama pilnīga iekārtas tīrīšana. Iekārtas ar pasterizācijas funkciju domātas paaugstinātai produktu uzglabāšanas drošībai, kā arī atkritumu apjoma un uzturēšanas un remonta izmaksu samazināšanai.

Iekārtai Taylor C606 ir skārienjutīgs vadības panelis, kas iebūvēts rūdīta stikla panelī. Atbilstoši mūsdienu prasībām iekārtai ir indikācijas lampas un skaņas signāli, kas brīdina lietotāju, kad papildināma saldējuma masa vai veicama kāda cita funkcija.


Ieprieciniet savus klientus ar saldējumu vai kokteili, kas gatavoti Taylor C606  vai Taylor C708 iekārtā!
Par saldējumu un kokteiļu gatavošanas iekārtām, to tehniskajiem parametriem un iegādi vai īri var uzzināt uzņēmumā Dayton SIA:
Lielā iela 47/1, Mārupe, LV-2167, Latvija
Tālrunis: +371 67 772 120
info@daytongroup.lv
www.daytongroup.lv  

Saistītie raksti

MULTIPACK sortimentā orģināla dizaina kastes 0,33L un 0,5L pudelēm
Mencas fileja (recepte)
Noderīgs seminārs steidzīgajiem
Vietējās zivis dažādās gaumēs
Turpinās pieteikšanās trim pārtikas nozares izstādēm EXPO 2020 ietvaros, pieejams LIAA atbalsts


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts