Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

12.10.2015

«Tork» augstas kvalitātes salvešu dozatoru līnija iegūst starptautisko dizaina izcilības balvu (International Design Excellence Award)

«Tork Xpressnap Image» salvešu dozēšanas sistēma ir ieguvusi sudraba balvu vienā no pasaules visprestižākajiem dizaina konkursiem – starptautiskās dizaina izcilības balvas (International Design Excellence Awards (IDEA)). Bez tam tiešsaistes balsotāju izvēle deva iespēju SCA dozatoru līnijai saņemt «Skatītāju simpātiju balvu».


Starptautiskie dizaineri atzina «Tork Xpressnap Image» līniju par produktu, kas izceļas. No 1700 ierakstiem, kas tika iesūtīti no dažādām pasaules vietām, tikai 81 ieguva augstākos vērtējumus pasākuma laikā. 

Dozatoru līnija ieguva arī prestižo IDEA 2015 skatītāju simpātiju balvu, jo dozatori apvieno skaistu dizainu un augstas efektivitātes sistēmu, kas nodrošina vienas salvetes dozēšanu vienā reizē. 

«Pēc sarunām ar klientiem mēs sapratām, ka nav apmierināta vajadzība pēc augstvērtīgas organizācijas, jo viņi meklēja tādu salvešu risinājumu, kas ļautu viņu apmeklētājiem pašiem paņemt savas salvetes. 

Viņi vēlējās augsta līmeņa dizaina risinājumu, kas papildinātu interjera noformējumu un vienlaicīgi atbilstu visaugstākajiem standartiem attiecībā uz funkcionalitāti un salvešu kvalitāti. 

Mēs ļoti priecājamies, ka šī līnija saņēma vēl vienu balvu par dizainu; 2014. gadā «Xpressnap Image» līnija ieguva reprezentablo sarkanā punkta produktu dizaina balvu Red Dot Design Award,» norāda Ziemeļu reģiona vecākā produkcijas vadītāja Dovile Buinauskaite.
Daži fakti par «Tork Xpressnap® Image» līniju

 Piedāvājumā ir alumīnija un FSC sertificēta riekstkoka dozatori diviem dažādiem salvešu izmēriem 
 Līniju papildina «Premium» divslāņu salvešu rezerves papildinājumi, kas piedāvā vienreizēju mīkstumu līdztekus elegantam lapas dizainam
 Sistēma nodrošina garantētu 25% papīra patēriņa samazinājumu salīdzinājumā ar tradicionālajiem dozatoriem

  

Saistītie raksti

Antioksidanti un to raksturojums - ORAC
Pašceptu dāvaniņu pagatavošana un iesaiņošana
VINTAGE- nedēļas pusdienu piedāvājums 31.03.-04.04.
Semināri no 2.- 29. maijam
Bar Department bārmeņu skolai 2 gadi.


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts