Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

24.08.2017

Lai kafija būtu brīnišķīga!


Franke ir pierādījis: darot lietas pareizi, ar iedvesmu un prieku, cilvēki ir apmierināti un gandarīti. Radot jaunus produktus, Franke mērķis ir, lai viss notiktu viegli, atrastos rokas stiepiena attālumā, izskatītos lieliski un darītu cilvēkus laimīgus.

Franke zīmols ir nesaraujami saistīts ar pozitīvām emocijām. Šīs kompānijas produkti ir viegli lietojami, izceļas ar dizainu, un jūs būsiet lepni saukt tos par saviem.

Franke kafijas aparāti
Tase kafijas ir lieliska pārbaude viesmīlībai. Bieži vien restorāna viesi pabeidz maltīti ar tasi kafijas. Kā zināms, lai pagatavotu gardu un aromātisku kafiju, nepieciešama gan prasme, gan labas kafijas pupiņas, gan kvalitatīvs kafijas pagatavošanas aparāts.

Izstrādāt kaut ko jaunu kafijas pagatavošanas jomā, protams, ir izaicinājums. Veidojot Franke kafijas aparātu, par atslēgvārdu tika izvēlēts “brīnišķīga”, jo kafija irdzēriens, kas rada sajūtu. Šajā gadījumā uzdevums bija radīt brīnišķīgu sajūtu: gan gatavojot kafiju, gan to baudot. Ar šādu nolūkutika strādāts pie vissīkākajām detaļām.

Ar Franke kafijas aparātiem var pagatavot gan tradicionālu kafiju, gan plašu dzērienu spektru,kuru var pasniegt bāros, nelielās kafejnīcās vai augstākās klases restorānos un viesnīcās. Franke aparātos gatavotā kafija ir garantija, ka viesi būs apmierināti.

Lai novērtētu, vai tasīte kafijas vai espresso kafija ir laba, pastāv vairāki pamatkritēriji: vizuālais, aromāts, garša, pēcgarša. Ja visi šie kritēriji savā starpā lieliski saskaņojas un papildina viens otru, padarot to par vienu veselu,tad tāda kafija ir izcila.

Ar Franke kafijas aparātiem jūs varēsiet pagatavot izcilu kafiju.

Franke A sērijas kafijas aparāti: perfekti restorāniem un viesnīcām
A sērijas kafijas aparāti gatavo izcilu kafiju, kā arī piedāvā plašu citu dzērienu izvēli. Tos var viegli lietot gan personāls, gan apmeklētāji. Tie ir lieliski piemēroti arī viesmīļiem, kas apkalpo galdiņus.Šos kafijas aparātusizvēlas daudzi restorāni visā pasaulē, jo to galvenās priekšrocības ir:

*augsta dzērienu kvalitāte;
*intuitīvs skārienjutīgais ekrāns;
* viegla uzturēšana un kopšana;
*viegli lietojama progresīva tehnoloģija;
*elegants dizains.


Lietotāju īpaši uzrunā šo kafijas aparātu intuitīvā vadība un elegantais dizains. Aparāti ir aprīkoti ar automātisku tīrīšanas sistēmu Clean Master vai Easy Clean, tādējādi atvieglojot personāla darbu un ekonomējot līdzekļus.

Franke kafijas aparāta dzirnaviņas ir aprīkotas ar keramiskiem diskiem, kas nodrošina kafijas pupiņu vienmērīgu, kvalitatīvu malumu.

Skārienjutīgais ekrāns ir ērts un viegli lietojams, kurš rāda dažādus kafijas variantus vai piedāvā lietotājam intuitīvu panorāmu ar pašapkalpošanās opcijām. 

Franke A800 un A1000 modeļi ir veidoti tā, lai varētu pagatavot augstākās kvalitātes kafiju un citus dzērienus ātri un lielā apjomā. 

Franke A sērijas kafijas aparāti ir nepārspējami dzērienu pagatavošanā ar pienu. Gatavojot dzērienu, kura receptē paredzēts piens, aparāts nodrošina nevainojami putojošu pienu ar vēlamo faktūru, aukstu vai karstu –individuālam rezultātam. 

Lietas vienmēr var darīt labāk, gudrāk un daudz interesantāk.Tāpēc aicinām jūs dalīties ar savu pieredzi, lietojot Franke kafijas aparātu.

Franke – Make It Wonderful!


Vairāk par Franke kafijas aparātiem un to iegādi var uzzināt uzņēmumā Dayton SIA:
Lielā iela 47/1, Mārupe, LV-2167, Latvija
Tālrunis: +371 67 772 120
info@daytongroup.lv

  

Saistītie raksti

Ielūdzam pavārus uz meistarklasi Gardās receptes itāļu tradīcijās
Unox – tehnoloģijas inovācija siltais ledusskapis Evereo®
Iedvesmas lekcija par skriešanu ziemā un lauku labumu tirdziņš
Ja dzērienu pagatavo ar prieku, viss izdodas!
Idejas ēdamām dāvanām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts