Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

13.02.2020

HoReCa aprīkojuma un servisa izstāde INTERNORGA 2020

Aicinām apmeklēt Eiropā vadošo specializēto HoReCa aprīkojuma un servisa izstādi INTERNORGA 2020, kas notiks no 13.-17. martam Hamburgā!
 
13.03.2020 - 17.03.2020 Hamburga
Eiropā vadošā specializētā HoReCa aprīkojuma un servisa izstāde

Eiropā vadošā specializētā izstāde INTERNORGA ir vieta, kur katru pavasari satiekas vislielākais skaits nozares profesionāļu, lai iepazītos ar jaunākajiem produktiem un jauninājumiem tehniskā aprīkojuma jomā. Šeit ierodas ražotāji no visas pasaules, lai vienotos ar lielākiem un mazākiem uzņēmumiem no HoReCa segmenta par piegādēm nākamajā gadā. Tāpat izstāde darbojās kā biznesa barometrs, kas informē par galvenajām attīstības tendencēm viesnīcu, restorānu, sabiedriskās ēdināšanas, maiznīcu un konditoreju vadīšanas jomā. Plašā tematisko pasākumu programma piesaista lielu īpatsvaru speciālistu un vienkāršu interesentu, lai noskatītos iedvesmojošā pavāru, konditoru un bārmeņu augstākās meistarības un profesionalitātes izrādē.

Izstādē piedalās turpat 1300 dalībnieki no 25 pasaules valstīm, to katru gadu apmeklē gandrīz 100 000 nozares profesionāļi un interesenti no 60 valstīm.


Pārtika un dzērieni
Gatavie ēdieni un to sastāvdaļas, uzkodas, pusfabrikāti, diētiskie produkti, piens un piena produkti, dzērieni, delikateses un veselīgi produkti, augļi un dārzeņi, saldēti pārtikas produkti, saldējums, konservi, garšvielas un esences, pārtikas piedevas

Iekārtas un aprīkojums
Viesnīcu un restorānu mēbeles, kafejnīcu un bāru iekārtas, banketu zāles aprīkojums, sanitārās iekārtas, gultas piederumi, trauki, galda piederumi, darba apģērbi, virtuves tehnika un piederumi.

Tehnoloģijas, digitālā komunikācija, norēķinu sistēmas
Interneta risinājumi, kases un norēķinu sistēmas, rezervācijas sistēmas, programmatūra, preču un produktu pārvaldes sistēmas.

Virtuves aprīkojums
Sabiedriskās ēdināšanas tehnoloģijas, lielo virtuvju sistēmas, pārtikas produktu pārstrādes iekārtas, dārzeņu apstrādes un pārstrādes iekārtas, zivju pārstrādes iekārtas, pārtikas dalīšanas sistēmas un iekārtas, gatavošanas, atdzesēšanas, saldēšanas tehnoloģijas, ledusskapji un saldētavas, saldējamās letes, vitrīnas, kameras, fast-food iekārtas, ēdienu un dzērienu automāti, pakošanas mašīnas, transporta sistēmas, ratiņi, trauku mazgājamās mašīnas, atkritumu tvertnes.

Maiznīcu un konditoreju aprīkojums
Maizes un konditorejas izstrādājumu cepšanas un saldēšanas iekārtas, izejvielas, maisījumi un piedevas.

Ar izstādes dalībniekiem un produktu spektru variet iepazīties izstādes katalogā.

Izstādes apmeklētājiem būs vienreizēja iespēja gūt pārskatu par nozarē valdošajām tirgus tendencēm, konkurentu aktivitātēm, kā arī nodibināt kontaktus ar potenciāliem sadarbības partneriem Vācijā un citās valstīs.
Izstādes ietvaros katru gadu tiek realizēta vērienīga tematisko pasākumu programma – dažādi semināri, konkursi un kongresi.

Ja plānojat apmeklēt izstādi, piedāvājam Jums bezmaksas ieejas biļetes izstādē. Tās variet saņemt, rakstot pieprasījumu uz e-pastu: hamburg.lv@ahk-balt.org, norādot Jūsu pārstāvēto uzņēmumu, vēlamo biļešu skaitu, kā arī braucēju vārdus uz uzvārdus.

Izstādi apmeklāt piedāvā LATVIA TOURS.

Izstādes darba laiks
katru dienu: 10:00 – 18:00

  

Saistītie raksti

Par godu Jāņiem īpaša picas recepte
Atnes savu veco kases aparātu un saņem izdevīgu un noderīgu piedāvājumu!
Kāposts – organisma attīrītājs. Veģetārā šnicele
Alkoholisko dzērienu pirmsākumi
CompuCash: risinājums efektīvākam darbam un labākiem rezultātiem HORECA nozares uzņēmumiem


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts