Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.10.2017

Tallinn FoodFair ir nr. 1 pārtikas nozares izstāde Igaunijā. Norisināsies jau pavisam drīz!

Nozares izstādes ir vieta, kur dibināt jaunus biznesa kontaktus, paplašināt tirgu un smelties idejas sava biznesa attīstībai.

Tallinn FoodFair ir nr. 1 pārtikas nozares izstāde Igaunijā,  un veiksmīga tikšanās vieta, lai veidotu jaunas biznesa iespējas.
Dodies uz Tallinn FoodFair jau 26.10.17.  Īpašs piedāvājums apmeklētājiem no Latvijas! 

 


Tallinn FoodFair izstādes darba laiks:
No trešdienas 25.10. līdz piektdienai 27.10., no plkst. 10:00- 17:00 tikai B2B profesionāļiem.

Nepalaidiet garām nr. 1 izstādi Igaunijā- Tallinn FoodFair. Šī izstāde apvieno profesionāļus no visām ar pārtiku saistītajām jomām- mazumtirgotājus, vairumtirgotājus, viesnīcu, restorānu un citu ēdināšanas uzņēmumu īpašniekus un pārstāvjus, pārtikas un dzērienu ražotājus, iepakojumu ražotājus- iesaistītas visas Igaunijas ar pārtiku saistītās nozares un to pārstāvji.

Pārtikas un dzērienu piegādātāju ķēdes izmanto Tallinn FoodFair. Šajā izstādē varat atrast jaunus piegādātājus ar jaunu, atšķirīgu preču klāstu. 

Tallinn FoodFair būs pilnībā izpārdotas visas vietas! Šobrīd izstādei reģistrējušies 200 dalībnieki no 12 valstīm.
Tallinn FoodFair šogad svin savu 25. darbības gadadienu, kas parāda arī izstāžu izaugsmi un attīstību, piesaistot aizvien vairāk un jaunus dalībniekus. Dalībnieku saraksts apskatāms šeit

Līdztekus jau labi zināmiem uzņēmumiem un jaunajiem pārtikas nozares uzņēmumiem no Igaunijas, izstādē piedalās arī uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Dānijas, Itālijas, Zviedrijas, Somijas, Moldovas, Rumānijas un Japānas.
Tallinn Food Fair izstādē Latvija ir pārstāvēta ar lielāko dalībnieku skaitu no ārvalstīm.

Šobrīd papildus pārtikas produktiem un dzērieniem izstādē būs apskatāms veikalu, restorānu un HoReCa aprīkojums, mēbeles, virtuves iekārtas un piederumi,  higiēnas un uzkopšanas produkti, darba apģērbi, iepakojumu materiāli, galda klāšanas un servēšanas piederumi, IT risinājumi, POS sistēmas, tansporta un loģistikas pakalpojumi, žurnāli, grāmatas, organizācijas un asociācijas saistītas ar pārtikas nozari.

Īpašu uzmanību varētu piesaistīt īpašas Japānas govs šķirnes (Japanese wagyu) gaļas stends un prezentācijas. Šis varētu interesēt un būt apmeklējuma vērts gan gaļas importētājiem, gan restorāniem, kuri izmanto augstas kvalitātes produktus.

Biļetes ar atlaidi B2B apmeklētājiem
Jūs esat laipni aicināti apmeklēt Tallinn Food Fair. Profesionāļi- B2B apmeklētāji biļetei ar atlaidi var reģistrēties šeit

Pasākumu programma
Tallinn FoodFair rīkos jau par tradīciju kļuvušos Igaunijas viesmīļu un šefpavāru čempionātus, konditoru un maiznieku šovus un prezentācijas. Produktu degustācijas “Labākais Ziemassvētku produkts 2017”. Seminārus HoReCa nozarei, mazumtirgotājiem un pārtikas rūpniecības speciālistiem. Pasākumu programma apskatāma šeit

Īpašs piedāvājums apmeklētājiem no Latvijas 
26. oktobrī tiek organizēts autobuss Rīga- Tallinas izstāžu centrs- Rīga. Izbraukšanas laiks: plkst. 7:00 (no Radisson Blue Latvijas stāvlaukuma) un atgriežšanās plānota līdz plkst. 22:30. 

Brauciena cena + ieejas biļete 25,- eur. Braucienam varat reģistrēties šeit:  
 
REĢISTRĀCIJA BRAUCIENAM UZ TALLINN FOODFAIR 2017

Jautājumu gadījumā varat sazināties ar TFF pārtsāvi Latvijā:
Kristīne Korpilahti
TFF pārstāve Latvijā (SIA Floriance)
+371 26336193
kristine.floriance@gmail.com
Mums būs prieks tikties ar Jums jau 25 reizi izstādē Tallinn Food Fair!Galerija FoodFair 2016 šeit

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts