Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

25.06.2013

Šogad Vīna festivālā būs pieejami arī Latvijā ražoti vīni

27. un 28. jūnijā viesnīcas Konventa Sēta iekšpagalmā, Rīgā, Kalēju ielā 9/11, jau septiņpadsmito reizi norisināsies tradicionālais Vīna festivāls. 

Šogad festivāls priecēs savus apmeklētājus ar vairākiem jaunumiem – pārstāvēto vīnu klāstā būs pieejami arī Latvijā ražoti vīni, paralēli vīna baudīšanai notiks Latvijas Vīnziņu asociācijas organizēti izglītojoši semināri un pirmo gadu visus vīnus būs iespēja ne tikai nobaudīt, bet ieinteresējušos – arī iegādāties.  Septiņpadsmitajā Vīna festivāla norises gadā tajā ieviestas arī konceptuālas pārmaiņas. „Pirmajā dienā festivāls būs atvērts tikai profesionāļiem – vīna izplatītājiem, tirgotājiem, restorānu pārstāvjiem, ekspertiem, un viņu lūgtajiem viesiem, savukārt otrā diena paredzēta plašākai publikai - ikvienam, kuru saista vīna kultūra. 

Tas dos iespēju profesionāļiem bez steigas izzināt Vīna festivāla dalībnieku piedāvājumu, novērtēt jaunumus, iespējams, izveidot jaunus biznesa kontaktus profesionāļu dienā, savukārt otrajā dienā brīvā atmosfērā piedāvāsim degustēt dažādus vīnus jebkuram vīna kultūras cienītājam,” saka Kolonna Hotels Group, kas ir Vīna festivāla organizators, administratīvā direktore Sigita Švarca.

Latvijas Vīnziņu asociācijas prezidents Raimonds Tomsons uzteic jauno koncepciju un uzskata, ka pārmaiņas neapšaubāmi vairāk piesaistīs vīna pazinējus un profesionāļus, kas patiešām interesējas par jaunumiem un aktualitātēm vīna jomā. „Attiecīgi vairāk festivālu apmeklēs tieši tie, kuri bauda vīnu un jau zina pietiekami daudz par vīna kultūru vai arī vēlas uzsākt šo izziņas procesu. Tas ir labi, jo festivāla nozīme un ideja ir sapulcināt vienkopus līdzīgi domājošos - vīna baudītājus, pastāstīt par aktualitātēm, izglītot un galu galā baudīt kopā būšanu un labu sabiedrību”.

Vīna festivāla mērķis ir iepazīstināt vīna cienītājus ar Latvijā pieejamo vīna sortimentu, kā arī veicināt un popularizēt vīna kultūras tradīcijas. Vīna importētāji un ražotāji festivālā piedalās katrs ar savu stendu un viesiem piedāvā degustēt jaunākās un populārākās vīna šķirnes, kā arī sniedz konsultācijas un plašāku informāciju. 

Vīna festivāla 2013 ietvaros uzkodas piedāvās restorāns AMBIENTE. 

Publiskajā dienā, piektdien, 28.jūnijā, Vīna festivāls 2013 gaidīs viesus no plkst. 16:00 - 21:00. Ieejas biļetes sākot ar š.g. 20.jūniju varēs iegādāties viesnīcas Konventa Sēta viesu uzņemšanas nodaļā, kā arī uz vietas pie ieejas pasākumā. Biļetes cena - 10,- LVL. Plašāka informācija par semināru norises laikiem un festivālu atrodama www.vinafestivals.lv.

Evita Bille

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts