Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.11.2011

SIA "Latvijas piens" par godīgu konkurenci ES

SIA "Latvijas piens" dibinātāji zemnieku kooperatīvi "Trikāta KS", "Dzēse" un "Piena partneri" atbalsta biedrības "Lauksaimnieku apvienība" valdes locekles Daces Pastares aicinājumu Latvijas iedzīvotājiem iegādāties vietējo ražotāju pārtikas produktus un boikotēt importu no citām ES valstīm.

LPPKS „Trikāta KS” valdes priekšsēdētājs Uldis Krievārs: „Latvijas zemniekiem un nacionālā kapitāla piena pārstrādes uzņēmumiem, kas produkciju gatavo, neizmantojot lētas piedevas, kļūst arvien grūtāk konkurēt ar importa precēm, kuru ražošanai izmantotas bagātīgi subsidētas izejvielas. Pērkot vietējos pārtikas produktus, Latvijas iedzīvotāji var atbalstīt zemniekus viņu prasībās par godīgākiem tiešajiem maksājumiem un paust savu attieksmi pret nevienlīdzīgiem konkurences apstākļiem Eiropas Savienībā, kuru dēļ cieš arī patērētāju intereses.”

Latvijas lauksaimnieki, tostarp SIA "Latvijas piens" ietilpstošo kooperatīvu biedri, pēc labākās sirdsapziņas pilda ES prasības, kas garantē drošu un kvalitatīvu pārtiku patērētājiem, kā arī veic lielus ieguldījumus, lai sasniegtu augstus dzīvnieku labturības un vides uzturēšanas standartus. Vienlaikus Latvijas lauksaimniekiem arī turpmāk tiek piedāvāts saņemt zemāko ES tiešo maksājumu atbalstu, kas grauj iespējas vienlīdzīgi konkurēt ar veco ES valstu ražotāju produkciju.

SIA "Latvijas piens" dibinātāji šobrīd būvē savu efektīvu piena pārstrādes uzņēmumu ar mērķi nodrošināt godīgu samaksu par izejvielu zemniekiem un godīgu cenu par saražoto produkciju patērētājiem. Šī mērķa sasniegšana iespējama ne tikai ar zemnieku spēkiem vien. Godīgas cenas zemniekiem un patērētājiem iespējamas, iesaistoties visai sabiedrībai.

Uldis Krievārs,
LPPKS „Trikāta KS” valdes priekšsēdētājs


  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts