Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

26.11.2015

Rīga iekļauta darījumu tūrisma galamērķu TOP 10

Pēc veiksmīgi aizvadītas dalības starptautiskajā konferenču ceļojumu izstādē Spānijā “IBTM World 2015”, Rīga atzīta kā viena no desmit piemērotākajām un labākajām pilsētām Eiropā, kurā 2016.gadā rīkot starptautiskos kongresus, konferences un korporatīvos pasākumus.  
Balstoties uz American Express veikto darījumu braucienu tendenču pētījumu 2016 (Meetings & Events 2016 Global Meetings Forecast, angļu val.), Rīga ierindota kā devītā piemērotākā pilsēta darījumu tūrisma braucieniem. Šajā topā tā atrodas līdzās tādām lielām, zināmām un iecienītām Eiropas pilsētām kā Londona, Parīze, Amsterdama, Brisele, Frankfurte, Minhene, Kopenhāgena, Barselona un Berlīne. 

“Rīgas iekļaušana šajā topā ir liels sasniegums, un tas ir arī atzinums Rīgai kā drošai un uzticamai konferenču, kā arī korporatīvo pasākumu norises vietai. Būtiski, ka šis pētījums tiek nosūtīts visiem American Express birojiem un to klientiem 96 pasaules valstīs,“ norāda RTAB zīmola MEET RĪGA mārketinga un komunikācijas vadītājs Aigars Smiltāns
Latvijas stendā MEET RĪGA, Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) un vairāk nekā desmit sadarbības partneri, tiekoties ar nozres profesionāļiem, prezentēja konferenču, kongresu un korporatīvo pasākumu rīkošanas iespējas Rīgā un Latvijā. 

Līdzās Tūrisma attīstības valsts aģentūras un RTAB pārstāvjiem stendā strādāja vēl 13 nozares uzņēmumi: SIA “Averoja”, SIA “VIA HANSA DMC RIGA”, SIA “Baltic Blues LV”, SIA “Baltijas ceļojumu grupa”, SIA “Meeting Tour Travel & SPA Consultants”, SIA “Nikos Travel”, SIA “TMC”, SIA “Baltic Incentive Travel”, SIA “Baltic Events & Tours”,  SIA “DMC BALTIC”, SIA “BALTIC TRAVEL SERVICES”, “Estravel Latvia”-A/S “Estravel” filiāle Latvijā un SIA “Latvia Tours”. 

“IBTM”, notika no 17. līdz 19. Novembrim Spānijas pilsētā Barselonā. Tajā strādāja vairāk nekā 15 tūkstoši profesionāļu no 85 valstīm.


Aigars Smiltāns

  

Vēl ziņas

Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts