Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

10.12.2015

Pašmāju uzņēmumiem joprojām iespēja pieteikties konkursam „Latvijas Eksportprece 2015”

Pašmāju uzņēmumiem aizvien ir iespēja ņemt dalību konkursā „Latvijas Eksportprece 2015”, ko organizē Latvijas Eksportpadome ar mērķi paust atzinību, novērtēt un vēlreiz atgādināt par Latvijā esošiem un strādājošiem uzņēmumiem, kas ražo un eksportē augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, kas tādējādi nes Latvijas vārdu pasaulē. Lai sniegtu iespēju uzņēmumiem sasniegt jaunus mērķus un sabiedrībai atgādināt par savu ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā, pieteikšanās konkursam „Latvijas Eksportprece 2015” pagarināta līdz š.g. 22. decembrim. 

Latvijas Eksportpadome gada balvu „Latvijas Eksportprece 2015” organizē, lai vienlaikus novērtētu uzņēmumu sniegumu un ieguldījumu savā un visas valsts attīstībā, kā arī lai dotu iespēju uzņēmumiem iegūt papildu atbalstu eksporta un uzņēmējdarbības kopumā veicināšanai. Konkursa laureātiem būs iespēja saņemt ne tikai balvu, bet arī reklāmas un publicitātes iespējas „Latvijas Eksportpadomes” informatīvo atbalstītāju medijos, tiks dota iespēja izmantot konkursa „Latvijas Eksportprece 2015″ laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos / reklāmas materiālos.

Šogad konkursa „Latvijas Eksportprece 2015” norisei seko līdzi arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš atzīmē, ka stabila un ilglaicīga eksporta izaugsme ir svarīga sabalansētai Latvijas ekonomikas attīstībai. „ Lai arī Latvija ir salīdzinoši maza valsts, tā ir spējusi pierādīt sevi arī globālajā pasaulē. Latvijas eksportuzņēmumi ir kļuvuši par nozīmīgu posmu valsts attīstībā, radot gan darba vietas, gan parūpējoties par to, ka mūsu valsts vārds un tradīcijas izskan arī ārpus robežām. Esmu pārliecināts, ka spējīgi, izlēmīgi un uzņēmīgi cilvēki, viņu zināšanās un pieredze kvalitatīvu un inovatīvu produktu ražošanā, ir galvenā atslēga uz veiksmīgu sadarbību un spēj parūpēties par mūsu valsts iedzīvotāju labklājības celšanu,” norāda Valsts prezidents.

„Lai arī nereti to aizmirstam, mums Latvijā ir daudzi inovatīvi domājoši, spējīgi un enerģiski uzņēmēji, kas veido kompānijas ar augstu efektivitāti, piedāvā radošas idejas, ražo preces un pakalpojumus, kas tiek augstu novērtēti arī ārvalstīs. Patreizējā ekonomiskā situācija Latvijā vēlreiz apliecina, ka tieši no šādiem – nākotnes perspektīvās domājošiem – uzņēmumiem būs atkarīga arī mūsu valsts turpmākā attīstība, tādēļ ir jānovērtē un jālepojas ar sasniegumiem un jāmudina arvien jaunas kompānijas ražot un piedāvāt eksporta tirgos konkurētspējīgus produktus. „Latvijas Eksportprece 2015” ir veids kā pateikt paldies un vienlaikus „uzsist uz pleca” uzņēmumiem, kas šajā gadā uzrādījuši labākos rezultātus,” atzīmē Latvijas Eksportpadomes eksperts Aivars Kalniņš.

Konkursa uzvarētāji turpmāk varēs izmantot “Latvijas Eksportprece 2015” marķējumu, tādējādi uzsverot savu produktu vai pakalpojumu pievienoto vērtību vietējā tirgū, kā arī ārzemju tirgos preces būs iespēja marķēt ar “Quality Product of Latvia” kvalitātes zīmi. Konkursa laureāti tiks paziņoti š.g. decembra beigās.

Plašāku informāciju un pieteikuma anketu skatiet : http://fluidsurveys.com/s/latvijas-eksportprece/

  

Vēl ziņas

Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts