Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

17.11.2017

No 7.- 9. februārim Berīnē notiks starptautiskā augļu un dārzeņu loģistikas izstāde

2018. gadā no  7.- 9. februārim Messe Berlin organizē ikgadējo starptautisko augļu un dārzeņu loģistikas izstādi Berlīnē.

Fruit Logistica 2018, www.fruitlogistica.de

2017. gada izstādes dalībnieku skaits: 3077, pārstāvētas bija 84 valstis. Apmeklētāju skaits: 76.238  no 130 valstīm. Kopējā izstādes platība: 124.820 m².

Fruit Logistica pārstāvēti visi augļu un dārzeņu tirdzniecības nozares produkti un pakalpojumi:
- produkti: svaigi un žāvēti augļi un dārzeņi, kartupeļi, rieksti, garšvielas, dīgsti, garšaugi, godīgas tirdzniecības produkti, bioprodukti, puķes un stādi; 
- nozares tehnika: sēšanas iekārtas, stādu audzētavas, siltumnīcas, kontroles un pārraudzības iekārtas, aukstumiekārtas, banānu nogatavināšanas iekārtas, viss dārzeņu un augļu uzglabāšanai, iepakošanai, pārstrādei, svēršanai, tirdzniecībai, cenu un etiķešu iekārtas, konteineri un paliktņi, kvalitātes kontrole, atkritumu savākšana un pārstrāde;
- loģistika un transports: uzņēmumi, transportlīdzekļi, transporta sistēmas un serviss, muita, preču pārkraušana, termināļi, noliktavas, vairumtirdzniecība un izsoles, preču uzskaites sistēmas;
- pakalpojumi: kvalitātes un drošības kontrole un sertifikācija, nozares IT, mārketings, zinātniskās un izglītības iestādes, tirgus pētniecība un statistika, finanses un apdrošināšana, prese un mediji.

Notiks semināri, forumi kā Tech Stage (nozares tehniskie risinājumi), Logistics Hub (transports un loģistika), Future Lab (nākotnes tendences, inovācijas) u.c., kā ik gadu tiks piešķirta balva par izcilu un inovatīvu produktu u.c. Jau 6. februārī notiek nozares kongress / forums par nozares jaunumiem, Fruitnet World of Fresh Ideas u.c. pasākumi, sk. http://www.fruitlogistica.de/en/TradeVisitors/Events/

No Latvijas 2017. gada izstādē piedalījās trīs uzņēmumi Kreiss Cargo SIA un Dimdiņi SIA, kā arī Rumeks NNZ SIA. Šie uzņēmumi piedalīsies arī 2018. gada izstādē.

Mūsu pārstāvniecībā ir iespēja iegādāties biļetes par iepriekšpārdošanas cenām:
- nozares speciālista biļete vienai dienai: 26 EUR (pērkot internetā, cena 31 EUR, kasē: 50 EUR), 
- nozares speciālista biļete visām dienām: 48 EUR (pērkot internetā, cena 58 EUR, kasē: 90 EUR).
Biļešu cenā iekļauti apmeklējumi:  Future Labs, Fresh Produce Forum, Logistics Hub, Tech Stage kā arī katalogs. 
Ieeja kongresā Fruitnet World of Fresh Ideas: 1 dienai biļetes cena 112 EUR (izstādes apmeklējums nav iekļauts), visām dienām ar iekļautu izstādes apmeklējumu visām dienām cena 160 EUR.

Cenā ietverts izstādes katalogs, ko saņemsiet pie ieejas.

Par braucienu uz Berlīni aicinām interesēties tūrisma aģentūrā Latvia Tours, Inga Freiberga, tel. T: +371 67085047, e-pasts: inga.freiberga@latviatours.lv, aģentūrā Globe, Evija Slinčaka, evija@globe.lv, tel. 67228026 u.c. tūrisma aģentūrās.


Maija Pāvila
Messe Berlin GmbH pārstāvniecība Latvijā

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts