Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.02.2013

“McDonald’s” restorānu Jelgavā atvērs jau šo piektdien

Šo piektdien, 22.februārī, plkst. 10:00 apmeklētājiem durvis vērs jaunais “McDonald’s” restorāns Jelgavā, Brīvības bulvārī 1. Savukārt restorāna svinīgais, slēgtais atklāšanas pasākums notiks 26.februārī plkst. 16:00, un tajā piedalīsies “McDonald’s” rīkotājdirektors Baltijas valstīs Tomašs Navrockis un restorānu franšīzu Baltijas valstīs, Maltā un Grieķijā līdzīpašnieks Melo Hili, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilis Ļevčenoks un ASV vēstnieka Latvijā vietniece Karina Maklelanda .

Pirms svinīgā restorāna atklāšanas pasākuma, 26.februārī plkst. 15:00, notiks preses konference jaunā restorāna telpās. Tās ietvaros “McDonald’s” vadība iepazīstinās ar jauno restorānu un uzņēmuma turpmākajiem darbības paplašināšanas, attīstības un investīciju plāniem Baltijas valstīs. 

“McDonald’s” jaunā restorāna Jelgavā izveidē investējis 1,4 miljonus eiro, kā arī radījis 45 jaunas darba vietas pilsētas iedzīvotājiem. Šis būs jau otrais “McDonald’s” restorāns ārpus Rīgas; pirmais reģionālais restorāns tika atklāts Daugavpilī 2011.gada nogalē. 

Jaunais restorāns Jelgavā atrodas blakus degvielas uzpildes stacijai “Statoil”, Brīvības bulvārī 1. Jelgavā tas ir pirmais restorāns, kas visu diennakti nodrošina augstas kvalitātes maltīti kombinācijā ar draudzīgu apkalpošanu un pieejamu cenu.

 Jaunajā restorānā ēdienu var baudīt gan iekštelpās, gan ērti piebraukt ar mašīnu un veikt pasūtījumu “McDrive”. “McDonald’s” restorāni ir īpaši piemēroti ģimenēm ar bērniem, tāpēc “McDonald’s” ir parūpējies, lai restorānā Jelgavā ir arī unikāla “Birthday Party room” bērniem svinību rīkošanai. 

Pašlaik Latvijā ir vienpadsmit “McDonald’s” restorāni – desmit Rīgā un viens Daugavpilī. “McDonald’s” restorānos un birojā strādā vairāk nekā 550 darbinieki. 

Pērn “McDonald’s” atvēra jaunu restorānu Rīgā, Vienības gatvē 115a, investējot 2,1 miljonu eiro un radot 46 darbavietas. 

Tas pēc skaita bija jau trīsdesmitais uzņēmuma restorāns Baltijā. Tāpat pērn vasaras sākumā durvis vēra rekonstruētais “McDonald’s” restorāns Rīgā, Brīvības gatvē 434a. Restorānā tika ieguldīti vairāk nekā 520 000 eiro, lai tam piešķirtu mūsdienīgāku dizainu un labiekārtotu apmeklētāju priekam. Baiba Zaķe


  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts