Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

29.03.2012

„Magic Dance Expo 2012” vakara pasākumi maijā


4. maijā plkst. 19.30 Ķīpsalā mūsdienu deju lielkoncertā „Durvis vaļā!" uzstāsies vairāk nekā 1300 dejotāji no visas Latvijas – šeit savienosies show, hip- hop, break dance, laikmetīgā un džeza deja. Atraktīvi dejotāji, krāšņi tērpi, intriģējošs ēnu un gaismu šovs radīs pārsteidzošu sajūtu virpuli. Biļetes no Ls 3,50 līdz Ls 6,50.

 

5. maijā notiks Starptautiskais sporta deju festivāls "MAGIC DANCE 2012", kura ietvaros notiks pasaules atklātās reitinga sacensības latīņamerikas dejās jauniešu un pieaugušo kategorijās. Plkst. 19.30 sāksies festivāla "MAGIC DANCE 2012" vakara daļa, kad risināsies visu grupu finālsacensības un notiks labāko pāru paraugdemonstrējumi. Vakara vadītājs – Lauris Reiniks. Vairāk info: www.magicdance.lv Biļetes no Ls 3,50 līdz Ls 6,50.

 

6. maijā aicinām apmeklēt „Magic Dance Expo 2012” galā koncertu – pirmoreiz uz vienas skatuves uzstāsies spilgtākie un talantīgākie Latvijas un ārvalstu dejotāji, Latvijas popkultūras slavenības un TV sejas, pārsteidzot un iepriecinot ar neredzētiem deju šoviem. Koncertā tiks noskaidroti labākie un oriģinālākie deju šovi Latvijā.

 

Koncerta dalībnieki – atraktīvā un seksapīlā dziedātāja Samanta Tīna, jaunā un talantīgā dziedātāja Jenny May, satriecošās balss īpašniece Liene Candy, stilīgais DJ, dziedātājs un modelis Markus Riva, modele Māra Kampernova, jaunā un daudzsološā TV seja Māra Zālīte un velotriālists Jānis Lācis, kuri dejos kopā ar labākajām Latvijas deju grupām – „Dzirnas”, „Zvaigžņu aka”, „Camelot”, „Most Wanted”, „Pro-x”, „Kaprīze”, „Soul of dance” un „StudioX1”, kā arī iepriekšējo dienu konkursu laureāti. Vairāk: www.magicconcert.lv Biļetes no Ls 3,50 līdz Ls 7,50.

 

Nāciet un baudiet dejas pasaules skaistumu!

Dāviniet biļetes arī draugiem, kolēģiem un klientiem!

  

Ar pasākuma biļeti vienu dienu bez maksas iespējams apmeklēt arī dienas programmu un izstādi „Magic Dance Expo 2012” (4., 5. vai 6. maijā). Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā (www.bilesuparadize.lv) un Ķīpsalas hallē.

 

Jau tagad iespējams iegādāties arī grupu biļetes (10 un vairāk cilvēkiem) par īpaši draudzīgām cenām! Informācija par biļešu rezervēšanu, atlaidēm un pieteikumiem pa tālr.: 67067516 vai e-pastu: gints.ozolins@bt1.lv.

 

No 4. līdz 6. maijam Ķīpsalā starptautiskās dejas mākslas izstādē-festivālā „Magic Dance Expo 2012” notiks visdažādāko dejas stilu sacensības un konkursi, šovi, paraugdemonstrējumi un deju izrādes. Ķīpsalā tiks prezentēts arī viss nepieciešamais dejošanai – visdažādāko deju stilu tērpi un apavi, deju studiju aprīkojums, deju trenažieri un apmācību materiāli. Deju skolas un studijas prezentēs savas apmācību programmas un aicinās savā pulkā jaunus dejotājus. 

Vairāk: www.magicdanceexpo.lv

 


  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts