Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

05.12.2018

Lietuvas kūrortpilsēta Birštonas prezentē sevi Rīgā

28. novembrī Rīgā, Lietuvas Republikas vēstniecībā norisinājās Lietuvas kūrortpilsētas Birštonas prezentācijas pasākums, lai iepazīstinātu tūrisma aģentūru pārstāvjus, žurnālistus un citus interesentus ar kūrorta darbību un piedāvājumiem.

Prezentācijas pasākumā piedalījās Birštonas pašvaldības, sanatoriju, SPA centru un viesnīcu pārstāvji.

Pasākuma sākumā uzrunu sacīja Lietuvas Republikas vēstnieks Latvijā Artūrs Žurauskas, kā arī Birštonas pašvaldības vadītāja Nijole Dirginčiene. Savā uzrunā Birštonas pašvaldības vadītāja norādīja: “Birštonas kūrorts ir viens no senākajiem kūrortiem Lietuvā, slavens ar savu unikālo minerālūdeni, dabu un piedāvātajām procedūrām. Mēs novērtējam iespēju sadarboties ar Latvijas žurnālistiem un tūrisma aģentūrām, kuras atzinīgi novērtē Birštonas kūrorta priekšrocības un piedāvātās iespējas.”

Prezentācijas pasākumā piedalījās trīs sanatorijas - Tulpė, Eglė, Versmé, kuras piedāvā plašu ārstniecības un rehabilitācijas procedūru klāstu, izmantojot minerālūdeni un kūdra dūņas. Tāpat ar sevi iepazīstinājaviesnīcas un SPA centrs Royal Spa Residence un Vytautas Mineral SPA komplekss, kuras, savukārt, piedāvā baudīt mieru, apmeklējot dažādas SPA procedūras.

Pasākuma viesiem bija unikāla iespēja iepazīties ar dažādām uzkodām un desertiem, kuru sastāvā vai pagatavošanā bija izmantots Birštonā iegūtais minerālūdens, kā arī nogaršot minerālūdens kokteiļus, tādējādi iegūstot plašāku priekšstatu par kūrortpilsētas vērtībām.

Birštona ir kūrortpilsēta Lietuvā, kas ir starptautiski pazīstama ar saviem veselības aprūpes pakalpojumiem un unikālo dabu, Nemunas upes lokiem, minerālūdeni un karaliskās ģimenes saknēm. Kūrorts apdāvināts ar dabas bagātību: plūstošiem minerālūdens avotiem, ārstnieciskajām dūņām, tīru gaisu un veselībai draudzīgu klimatu. Kūrorts lepojas ar Eiropā atzītu un novērtētu minerālūdeni, kas satur daudz broma un ir noderīgs veselības uzlabošanai.
Rimante Kurkauskaite

  

Vēl ziņas

Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts