Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.02.2014

LIDO atver jaunu bistro t/c „Domina Shopping”

4. februārī, LIDO atvēra jaunu bistro Rīgā, tirdzniecības centrā „Domina Shopping”. Tas ir pirmais jaunais LIDO bistro, kas tiek atvērts kopš 2005. gada, un platības ziņā trešais lielākais uzņēmuma bistro Latvijā – tajā tiks nodrošinātas 270 sēdvietas un tā ēdienkarti veidos aptuveni 300 dažādi ēdieni. Kopumā jaunajā bistro tiks nodarbināti 100 darbinieki. Jaunā LIDO izveidē investēti ap 900 000 eiro.

LIDO bistro Latvijā darbojas jau 25 gadus. Pēdējos piecus gadus Latvijā darbojās astoņu bistro tīkls. Pēdējais jaunais LIDO bistro tika atvērts t/c „Spice” 2005.gadā. 

Pērn, noslēdzot divus gadus ilgušo tiesiskās aizsardzības procesu un uzņēmuma atveseļošanās posmu, AS LIDO atsāka pakāpenisku izaugsmi. Vasarā tika izmēģināta jauna koncepcija – pagaidu jeb pop-up bistro vasaras terase Jūrmalā, Jomas ielā, kas deva labus rezultātus. Savukārt šodien, 2014. gada 4. Februārī, tiks atvērts jauns bistro t/c „Domina Shopping".

„Meklējot arvien jaunas iespējas, kā attīstīt un paplašināt LIDO tīklu, jau ilgi raudzījāmies Vidzemes priekšpilsētas virzienā, kurā šobrīd neesam pārstāvēti, tālab esam priecīgi par sadarbības uzsākšanu ar t/c „Domina Shopping”. LIDO pamatvērtība ir sniegt ne tikai iespēju ikvienam baudīt kvalitatīvu un gardu maltīti, kuras gatavošanā nav zmantoti lieki garšas pastiprinātāji un mākslīgās piedevas, bet arī saņemt to ātri un par pieņemamu cenu. Tāpēc esmu pārliecināts, ka jaunais LIDO bistro t/c „Domina Shopping” apmeklētājiem būs lieliska vieta, kur remdēt izsalkumu kā darba dienās, tā brīvdienās,” komentē Gunārs Ķirsons, AS LIDO īpašnieks.

Nu jau deviņu LIDO bistro tīklā, kas darbojas Latvijā, šis būs trešais lielākais bistro. Tā platība sastāda 1200 m2. Jaunajā bistro ir pieejamas 270 sēdvietas klientam un tajā tiek nodarbināti 100 darbinieki. LIDO DOMINA piedāvās plašu ēdienkarti - ap 300 ēdienu pozīcijas, tostarp LIDO konditorejas izstrādājumus un tradicionālo LIDO pusdienu piedāvājumu. Laika gaitā piedāvājums tiks papildināts arī ar LIDO alu un brīvdienu komplektiem bērniem. Līdzīgi kā citos LIDO, arī šeit ēdiens būs pieejams līdzņemšanai.
Visu februāri darbosies atklāšanas piedāvājums – jebkura pirkuma čeka īpašnieks varēs laimēt LIDO un t/c „Domina Shopping” dāvanu kartes. Tāpat LIDO piedalīsies t/c „Domina Shopping” rīkotajā Bazārā ar īpašiem piedāvājumiem.

„Redzam, ka arvien vairāk mūsu pircēji tirdzniecības centru apmeklē ne tikai, lai iegādātos jaunu apģērbu, apavus vai pārtikas preces, bet arī, lai izklaidētos, atpūstos kopā ar ģimeni un ieturētu gardas maltītes. Līdz ar jaunā LIDO bistro atvēršanu apmeklētājiem nodrošināsim vēl plašākas maltītes izvēles iespējas vairāk nekā 12 kafejnīcās un restorānos. Jaunā LIDO bistro pievienošanās t/c „Domina Shopping” būs ne tikai nozīmīga investīcija paša tirdzniecības centra attīstībā, bet arī patīkams jaunums apkārtējo biroju darbiniekiem, kā arī ikvienam, kurš pie mums iecienījis ieturēt savas maltītes,” stāsta Ilze Brazeviča, tirdzniecības centra „Domina Shopping” vadītāja.

Izmantojot DNB bankas un Latvijas Garantiju aģentūras sniegto mezanīna aizdevuma finansējumu, LIDO jaunā bistro izveidē ieguldījis 900 000 eiro jeb gandrīz 633 000 latu. Jāpiebilst, ka LIDO ir pirmais uzņēmums, kas saņēmis mezanīna aizdevumu ēdināšanas pakalpojumu nozarē. Papildus tam, tirdzniecības vietas pārbūvē un remontdarbos investējis arī t/c „Domina Shopping”. 

„Jaunā AS LIDO bistro atvēršana ir divkārši svētki – Rīga iegūst vēl vienu latvisku un plašākai sabiedrības daļai pieejamu sabiedriskās ēdināšanas vietu, un – šis ir pierādījums tam, ka uzņēmums pēc ievērojamām finanšu grūtībām spēj uzsākt vēl veiksmīgāku un efektīvāku attīstību,” skaidro Jānis Teteris, DNB bankas viceprezidents „Ir pagājuši divi gadi, kopš 2012. gada februāra sākumā AS LIDO izgāja no ārpus tiesiskā aizsardzības procesa un kļuva par pirmo uzņēmumu Latvijā, kas spēja atjaunot pilnvērtīgu uzņēmuma darbību. Šo divu gadu laikā AS LIDO sadarbībā ar DNB banku ieguldīja arī ievērojamu darbu uzņēmuma atveseļošanas un jaunu attīstības virzienu izveidēun īstenošanā, un esam patiesi gandarīti, ka esam liecinieki šī uzņēmuma jaunam attīstības periodam un varam piedalīties jaunā AS LIDO bistro atklāšanā!"

Bistro LIDO DOMINA atrodas t/c „Domina Shopping”, Rīgā, Ieriķu ielā 3, ēdināšanas zonā pie izejas uz Bērzaunes ielu. 
Bistro darba laiks turpmāk būs katru dienu no plkst. 10.00 līdz 22.00.

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts