Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.01.2016

LIAA aicina uzņēmējus doties tirdzniecības misijā uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem

Misija norisināsies Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vizītes ietvaros 2016. gada 20.-22. februārī Abū Dabī un Dubaijā.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) vēstī, ka perspektīvākās sadarbības jomas biznesa veicināšanā ar Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE) ir: pārtika, informācijas tehnoloģijas, tūrisms, tostarp medicīnas tūrisms, kā arī būvniecība un izglītība. Vienlaikus biznesa misijā aicināti piedalīties arī citu nozaru pārstāvji, kuri jau patlaban sadarbojas ar AAE vai kuriem ir aktuāli sadarbības projekti.

Tirdzniecības misiju organizēs Ārlietu ministrija un LIAA ciešā sadarbībā ar AAE uzņēmēju organizācijām. Vizītes laikā plānotas divpusējās uzņēmēju tikšanās, biznesa forums un tūrisma nozares seminārs. No 21. februāra līdz 25. februārim Dubaijā notiks arī starptautiskā pārtikas izstāde “GulFood 2016”, kur Latviju ar nacionālo stendu pārstāvēs 12 pārtikas uzņēmumi.

Interesentus LIAA lūdz pieteikties uzņēmēju delegācijā 15. janvārim. Šim nolūkamir  jāaizpilda Dalībnieku pieteikuma anketu angļu valodā: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/latvijas-uznemeju-daliba-latvijas-valsts-prezidenta-vizite-aae

Aizpildīto anketu lūdz elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi valsts.vizites@liaa.gov.lv un oriģinālu nogādāt LIAA (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442).

Uzņēmumiem būs jāsedz ar vizīti saistītie izdevumi (aviobiļetes, vietējais transports, naktsmītnes, biznesa pasākumu un organizatoriskie izdevumi). Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām  (visas izmaksu pozīcijas un summas ir provizoriskas):

·        Aviobiļetes Rīga-Abū Dabī-Rīga, robežās no 1500 EUR-2000 EUR par personu (plānots čartera lidojums);

·        Viesnīca: 1 nakts, robežās 200 EUR-250 EUR par personu;

·        Uzņēmēju darba programmas nodrošināšana vizītes laikā: ap 300 EUR (vietējais transports, telpu īre, biznesa partneru piesaiste, reprezentatīvie un citi izdevumi programmas ietvaros).

Kontaktinformācija: Ieva Rubene, LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas Ārējās tirdzniecības veicināšanas departamenta projektu vadītāja, tālr. +371 67039409, +371 26518628, ieva.rubene@liaa.gov.lv un Inga Ulmane, LIAA pārstāvniecības Apvienotajos Arābu Emirātos vadītāja, +971 568294434, +371 29105081, inga.ulmane@liaa.gov.lv

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts