Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

02.02.2016

“Lauku ceļotājs” izstrādājis piedāvājumu senioriem

No 5. līdz 7. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 23. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2016”, kur LLTA “Lauku ceļotājs” sniegs informāciju par jauno senioru atlaižu karti “Sudraba ceļasoma” (Silver suitcase) un senioriem draudzīgām lauku tūrisma naktsmītnēm un saimniecībām. 

“Lauku ceļotājs” ir izstrādājis jaunu piedāvājumu, kas orientēts uz Latvijas un ārzemju  senioriem virs 55 gadiem. To apzīmē zīmols “Sudraba ceļasoma” jeb angļu valodā - “Silver Suitcase”.  Pēc produkta logo “Silver Suitcase” seniori varēs atrast sev draudzīgas vietas, ceļojumus ar atlaidēm un speciālus pakalpojumus tieši šai vecuma grupai, savukārt seniora karte būs tā, kas jāuzrāda, lai atlaides saņemtu.

Līdz šim ir apzināti tie lauku tūrisma uzņēmēji, kuri vēlas savās saimniecībās uzņemt seniorus, piedāvājot īpašas atlaides vai priekšrocības. Šajās vietās īpaša uzmanība veltīta senioru interesēm un vajadzībām: telpas un tuvākā apkārtne iekārtotas tā, lai pārvietoties ir ērti (piemēram, nav augstu sliekšņu, stāvu kāpņu, dušas un tualetes telpas aprīkotas ar ērtiem rokturiem, viesu un koplietošanas telpas ir pirmajā stāvā), ēdienkartē veselīgi, arī diētiski ēdieni, saimnieki vienmēr gatavi sniegt visu nepieciešamo informāciju un palīdzību. Ērtības apzīmētas ar īpašiem simboliem, kuri arī raksturo brīvdienu vietu. Tie palīdz izvēlēties atbilstošu tūrisma vietu līdzīga dzīvesveida un interešu viesiem, kas netraucē cits citam un jūtas ērti sev līdzīgo sabiedrībā.

 
Piedāvājumi tiek regulāri papildināti, jo arvien vairāk uzņēmēji gatavi piemērot naktsmītnes un saimniecības senioru vajadzībām. Senioriem draudzīgo tūrisma mītņu un apskates vietu apraksti atrodami mājas lapā: http://www.celotajs.lv/seniors, un pašlaik jau to ir vairāk kā 50 visā Latvijā.

 

Atlaižu kartes izplatīšanu ikdienā nodrošina Latvijas Pensionāru federācija ar tās dalīborganizācijām reģionos un Rīgas Latviešu biedrības Pensionēto skolotāju klubs. Tas sniedz iespēju ne tikai izplatīt atlaižu kartes un aktuālos piedāvājumus lauku tūrismā, bet arī iegūt atsauksmes, lai izvērtētu lauku tūrisma pakalpojumu kvalitāti no senioru skatu punkta.

Izstādes “Balttour” laikā LLTA “Lauku ceļotājs” iepazīstinās seniorus, kuriem patīk ceļot, ar jauno atlaižu kartes darbību un būs pieejams speciāls izdevums ar senioriem draudzīgajiem piedāvājumiem Latvijas laukos – naktsmītnes, saimniecības, apskates vietas. Arī izstādes apmeklējums ir draudzīgs senioriem, jo izstādes organizatori paredzējuši 30% atlaidi izstādes apmeklējumam, uzrādot pensionāru apliecību.

LC

 

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts