Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

11.06.2013

“Latvijas balzams” produkti saņem četras medaļas prestižā konkursā ASV

AS “Latvijas balzams” produkti saņēmuši augstu novērtējumu un atzinību   stipro alkoholisko dzērienu konkursā "Los Angeles International Spirits Competition 2013” Losandželosā, ASV. Konkursā godalgotas vietas saņēma “Rīgas Melnais balzams”, kafijas liķieris “Moka” un “Riga Black Vodka”, kuras ražošana ir uzsākta tikai pērn decembrī.“Rīgas Melnais balzams” saņēmis divas bronzas medaļas - vienu liķieru un biteru kategorijā un otru par Balzama pudeles dizainu, savukārt kafijas liķieris “Moka” saņēma sudrabu medaļu liķieru kategorija. 

Viens no jaunākajiem zīmoliem “Latvija balzams” produktu grozā “Riga Black Vodka” ieguva bronzas medaļu degvīnu kategorijā.

“Piedalīšanās starptautiskos konkursos un izstādēs mums palīdz iegūt atpazīstamību un  jaunus sadarbības partnerus eksporta tirgos. 


Saņemtie apbalvojumi ir augstākais  mūsu produktu un tehnologu darba kvalitātes novērtējums.

“Latvijas balzams” produkti gadu no gada saglabā savu kvalitāti un tiek augstu novērtēti starptautiskos konkursos un izstādēs,” saka “Latvijas balzams” komercdirektors Valters Kaže.
"Los Angeles International Spirits Competition 2013" konkurss notika šī gada maijā un ir viens no prestižākajiem nozares konkursiem pasaulē. Jau 74 gadus konkurss  nosaka zelta standartus vīna kategorijā un kopš 2007. gada tajā ir iekļauti arī stiprie alkoholiskie dzērieni. 


Šogad šajā kategorijā līdzās “Latvijas balzams” produktiem konkurēja vairāk nekā 260 zīmoli, tai skaitā produkti no pasaules vadošo ražotāju portfeļiem, kā piemēram, Baccardi, Beam, Brown-Forman, WGS un vēl daudzi citi.

Degvīna „Riga Black vodka” ražošana „Latvijas balzamā” tik uzsākta pērnā gada nogalē, vienlaicīgi arī uzsākot eksporta tirgu iekarošanu.


Šis augstākās premiālās kvalitātes degvīns pašlaik tiek eksportēts uz Lielbritāniju, Ķīnu un Izraēlu. 

Liķieris „Moka” tiek ražots Latvijā vairāk nekā 40 gadus un ir liķieru segmenta līderis pašmāju tirgū. Pērn šī dzēriena pārdošanas apjomi kāpuši par 21.1%, sasniedzot 330,3 tūkstošus litru. Kopumā pērn “Latvijas balzams” saražoja 852 514 pudeles liķiera “Moka”. 
„Rīgas Melnais balzams” un tā līnijas produkti ir vadošie dzērieni uzņēmuma eksporta portfelī. “Rīgas Melnā balzama” un „Rīgas Melnā balzama ar upeņu garšu” kopējie pārdošanas apjomi vietējā un eksporta tirgos pērn auguši par 19%, sasniedzot 1 205 932 litrus. Dana Hasana


  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts