Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.06.2016

LATVIABEERFEST 2016 ir noslēdies

29.maijā, noslēdzās starptautiskais alus festivāls LATVIABEERFEST 2016, kas veselas piecas dienas priecēja rīdziniekus un Rīgas viesus. 

Lieliski laika pstākļi, smaidīgi un dzīvespriecīgi dalībnieki un apmeklētāji, plašs alus sortiments, dažādi našķi, lieliski rokdarbi, vīni un pat šmakofka gaidīja baudītājus Vērmanes dārzā.

Diezin vai skaitļi atainos lielisko atmosfēru, kas piecas dienas valdīja festivālā, tomēr, salīdzinoši ar iepriekšējo gadu, LATVIABEERFEST apmeklētāju skaita kāpums ir vairāk kā četrdesmit procenti.

 Tāpat kā iepriekšējos festivāla gados, ļoti būtisks apmeklētāju skaits bija ārzemnieki no tuvām un tālām zemēm, pateicoties LIVE Riga un festivāla organizētajām reklāmas kampaņām.

Piecās dienās pārdots vairāk kā 60 tonnas alus, kas ir liels atspaids vietējiem ražotājiem, uzsākot sezonu. Šogad festivālā piedalījās seši alus ražotāji no Lietuvas, alus darītava no Igaunijas, kura ieguva nedalītu apmeklētāju festivāla apmeklētāju uzmanību. LATVIABEERFEST savu dalību pieteica arī jaunas mazās alus darītavas, piedāvājot augstas kvalitātes produkciju, nebūt neatpaliekot no zināmajiem un populārajiem zīmoliem.

Festivāla apmeklētājiem, pateicoties LATVIABERFEST Lieldraugam – OPTIBET, bija iespēja sekot līdzi sportiskām aktivitātēm UEFA Čempionu līgas finālā un citām iemīļoto komandu spēlēm.

LATVIABEERFEST2016 apmeklētājus izklaidēja ielu vingrotāji “Streetwarriors”, Normunds Jakušonoks un “Karakums”, slavenie “Laiptai” no Lietuvas, igauņu “Silja”, no Krievijas “RussianKalbussian”, kuri publikai prezentēja kvalitatīvu folkmūziku, interesantas Raimonda Paula dziesmu apdares, mūsu pašu “Jauna diena”, “WildDetroitGang”, u.c. citi mūziķi. Pauzēs starp priekšnesumiem, festivāla apmeklētājus izklaidēja vienmēr lieliskais Ufo ar savu komandu radio beerfm ēterā.

LATVIABEERFEST ir lielākais Baltijas valstu alus festivāls, ar uzsvaru uz latviskām tradīcijām un ieskatu pasaules alus ražošanas daudzveidībā. Festivāls ir iekļauts starptautiskajā festivālu sarakstā.

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts