Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

17.09.2015

Jauna muzikāla atpūtas vieta Vecrīgā – 9. VILNIS

Vai esat jebkad jutušies tā, it kā atrastos uz devītā viļņa? Tā ir lidojuma, brīvības un pacilātības sajūta. Lieliska ziņa – tagad tāda iespēja būs katru piektdienu un sestdienu, jo 25. septembrī pašā Rīgas sirdī tiks atklāts jauns muzikāli izklaidējošs atpūtas klubs 9.VILNIS. Tā būs vieta cilvēkiem, kas sasnieguši vismaz 25 gadu vecumu un, kurā ikviens aicināts justies brīvi un pacilāti – tieši tā, it kā atrastos uz sava devītā viļņa. Atpūtas klubs katru nedēļas nogali dos iespēju atpūsties pie dzīvās mūzikas, izbaudīt dažādus tematiskos vakarus un dejot līdz pat rīta gaismai.

Atpūtas klubs 9. VILNIS 25. septembrī savas atklāšanas svinības atzīmēs kopā ar leģendārās latviešu grupas Linga 25 gadu pastāvēšanas jubilejas svinībām. Linga ilggadējais solists Gvido Linga norāda, ka vakars būs neaizmirstams. Īpašs pārsteigums būs jaunā mūzikas klipa prezentācija pasākuma laikā, pie tam koncertu tiešraidē varēs vērot ikviens Latvijas Mūzikas kanāla skatītājs. “25 gadu laikā grupa Linga daudz radījusi, tādēļ tas nebūt nav viegli ielikt visus šos gadus vienā koncertprogrammā. Varu apsolīt, ka būs gan dziesmas, kas jau kļuvušas par klasiku, gan pavisam jaunie gabali. Pie tam mums pašiem patīk pārsteigumi un, ja vien publika vēlēsies kādu mūsu dziesmu, kas nebūs iekļauta repertuārā, labprāt to nospēlēsim,” sola Gvido Linga.
Svētku gaisotne, enerģiskie grupas DaGamba muzikālie priekšnesumi, kā arī fantastiska rudens modes skate ar šim gadalaikam tik ļoti piestāvošajiem aksesuāriem – kapucēm, ar kurām priecēs dizainere Daiga Latkovska, ir tikai dažas lietas no atklāšanas pasākumā gaidāmā. Īpašs pārsteigums būs arī dzērienu karte un speciāli pasākumam radītie kokteiļi, par kuriem būs parūpējies kokteiļu eksperts Edgars Grišulis. 

25. septembra kluba atklāšanas svētkos gaidīsim lūgtos viesus, savukārt jau dienu vēlāk – 26. septembrī 9.VILNIS turpinās savus atvēršanas svētkus un durvis vērs ikvienam, kurš vēlēsies atpūsties kopā ar draugiem un baudīt grupas Credo uzstāšanos. Vakara gaitā pasākuma apmeklētājus sagaidīs dažādi pārsteigumi, tai skaitā, gards svētku kliņģeris un īpaši svinībām radīti kokteiļi. Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv.

Nenokavējiet savu iespēju atrasties uz devītā viļņa!

Kur tiekamies?
Rīga, Vecrīgā, Kungu ielā 8.

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts