Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.11.2015

Jau sākusies izstāde “IBTM WORLD 2015” BARSELONĀ

Šā gada starptautiskajā konferenču ceļojumu izstādē Spānijā mūsu valsts būs pārstāvēta īpaši kuplā skaitā.

Eiropā un arī citviet pasaulē nozīmīgā izstāde, kura iepriekš bija pazīstama ar nosaukumu “EIBTM”, bet kurai tagad nosaukums ir “IBTM”, notiks no 17. līdz 19. novembrim. Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) tajā organizēs nacionālo stendu ar daudz plašākām iespējām veidot lietišķus kontaktus nekā līdz šim.

Stendā strādās ne tikai Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) un Rīgas Tūrisma attīstības biroja “MEET RĪGA” speciālisti, bet vēl arī 13 šādi nozares uzņēmumi: SIA “Averoja”, SIA “VIA HANSA DMC RIGA”, SIA “Baltic Blues LV”, SIA “Baltijas ceļojumu grupa”, SIA “Meeting Tour Travel & SPA Consultants”, SIA “Nikos Travel”, SIA “TMC”, SIA “Baltic Incentive Travel”, SIA “Baltic Events & Tours”,  SIA “DMC BALTIC”, SIA “BALTIC TRAVEL SERVICES”, “Estravel Latvia”-A/S “Estravel” filiāle Latvijā un SIA “Latvia Tours”.

TAVA tūrisma tirgus speciāliste Lelde Beņķe uzsver: “Nacionālajā stendā darījumu tūrisma izstādē Barselonā apmeklētājiem būs ne tikai iespēja saņemt informāciju par Latviju un tās piedāvājumu konferenču rīkotājiem, bet arī reāli veidot biznesa attiecības un slēgt līgumus.”

Par īpašu gaisotni nacionālā stendā būs gādāts 18. novembrī, kad pēc stenda dalībnieku, it īpaši – SIA “Baltijas ceļojumu grupa”, iniciatīvas notiks nelielas Latvijas Valsts dzimšanas dienai veltītas svinības.

TAVA tūrisma tirgus speciāliste Anita Priedīte atzīst: “Konferenču tūrisma sektorā valda liela konkurence, tomēr Latvijai ir priekšrocības, ar ko tā var būt piesaistīt uzmanību. Piemēram, ērta aviosatiksme, lidostas tuvums galvaspilsētai, plašas atpūtas un izklaides iespējas korporatīvo sarīkojumu apmeklētājiem, bagāts kultūras dzīves piedāvājums un izcili restorāni.”      

Izstādē “IBTM World 2015” 4000 stendos strādās vairāk nekā 15 tūkstoši profesionāļu no 85 valstīm. Stendus aicināti apmeklēt apmēram 3000 kvalificētu viesu. Inta Briede

  

Vēl ziņas

Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts