Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

06.12.2011

Jānis Spinga kļuvis par Stoli oriģinālāko cilvēku Latvijā

Pagājušajā nedēļas nogalē klubā Kaļķu vārti notika starptautiskā Stoli Oriģinālāko cilvēku konkursa noslēgums. Tā laikā skaļu ovāciju pavadībā ar pārliecinošu uzvaru konkursā kā Latvijas oriģinālākais cilvēks tika titulēts Chocolate Events radošo pasākumu organizētājs Jānis Spinga.

Jau 2012. gada februārī Jānis Spinga izmantos konkursā iegūto balvu - dosies elpu aizraujošā ceļojumā uz Losandželosu, lai piedzīvotu ekskluzīvu un pārdrošu lidojumu bezsvara stāvoklī Zero-G lidmašīnā, kā arī piedalītos unikālā ballītē slavenā žurnāla Playboy dibinātāja Hjū Hefnera savrupmājā Playboy Mansion.

„Laiks iekarot Amerikas rietumkrastu – Losandželosu, kurā es viesošos pirmo reizi! Tadēļ paldies Stoli un visiem maniem atbalstītājiem, kuri man sniedz šo lielisko iespēju. Turklāt lidot bezsvara stāvoklī – tas ir mans bērnības sapnis”, ar saviļņojumu balsī uzreiz pēc rezultātu paziņošanas teica Stoli Oriģinālāko cilvēku konkursa uzvarētājs Jānis Spinga. Viņš arī solīja savus piedzīvojumus Losandželosā iemūžināt video, lai pēc tam par redzēto dalītos ar saviem atbalstītājiem. Līdz ar viņu par uzvaru priecājās arī Jāņa sieva Sindija Vilde.

Intriga par konkursa uzvarētāju gaisā virmoja vēl līdz pēdējai sekundei – par to parūpējās vakara vadītājs Andris Bulis. Lai kopā sagaidītu konkursa rezultātus, visus superfinālistus, tostarp B-Bāra bārmeni Andri Reizenbergu un Brain Games tirdzniecības speciālisti Munisi Lamberti bija ieradies atbalstīt arī krietns pulks draugu. Tāpat ballītē varēja sastapt arī pārējos konkursa finālistus.

„Stoli jau iepriekš zināja, ka Latvijā ir daudz oriģinālu cilvēku, taču konkursa laikā atklājās, ka mēs Latviju varētu pat saukt par oriģinālāko cilvēku lielvalsti! Tāpēc paldies par atsaucību visiem konkursa dalībniekiem, kuri parādīja, ka oriģinalitāte var izpausties visdažādākajos veidos, un iedvesmoja Stoli jauniem darbiem,” uzrunā klātesošajiem teica Stoli pārstāve Liene Grizāne.

Stoli Oriģinālāko cilvēku konkursa uzvarētāju apsveica un ballītes saviļņojošo gaisotni baudīja arī vairākas sabiedrībā atpazīstamas personas, tostarp dziedātāja Liene Šomase, dīdžejs Kārlis Bikšus, TV šovu dalībnieka un deju pasniedzēja Valda Škutāna draudzene Kristīne, modes blogeris Deniss Ševeļovs u.c. Savukārt par viņu un citu pasākuma apmeklētāju izklaidi rūpējās Playboy zaķi, Stoli Go Go dejotājas un DJ Uvis.

Par Stoli Oriģinālāko cilvēku konkursu (Stoli Global Casting Call)
Starptautiskajam konkursam Stoli Global Casting Call, kurš vienlaikus notika 14 pasaules valstīs, Latvijā pieteicās vairāk nekā 200 dalībnieku, no kuriem žūrija izvirzīja desmit finālistus. Katram no viņiem bija jāsagatavo un balsošanai facebook.com/StoliLatvia lapā jānodod savu oriģinalitāti apliecinošs video. Kā konkursa uzvarētājs tika pasludināts tas finālists, kura sagatavotais video ieguva vislielāko balsu skaitu.  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts