Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

02.12.2015

Itālijas sajūtas un garšas baudījums Rīgas centrā

30.novembrī Vecrīgā, viesnīcā „Hotel Roma” norisinājās projekta „Signa Maris” prezentācija „Itālijas sajūtas un garšas”, kurā piedalījās projekta pārstāvis, Itālijas Kultūras mantojuma un tūrisma nozares ministrijas pārstāvis Džovanni Koko. „Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ cilvēki apmeklē Itāliju, ir ēdiens. 

Tomēr daudzi cilvēki nenojauš, ka viņu iegādātais Itālijas produkts patiesībā nemaz nav ražots Itālijā. Staigājot pa Rīgu, es vēlos izdzīvot patieso latviešu identitāti, nevis viltojumu. Gluži tāpat ir arī ar Itāliju, un tas ir iemesls, kādēļ tika radīts šis projekts - lai caur Itālijas ēdienu un tūrismu iepazīstinātu cilvēkus ar patieso Itālijas identitāti, saka projekta pārstāvis Džovanni Koko.

Svinīgā ceremonijā tika parakstīts arī sadarbības līgums starp Latvijas lielāko uzņēmēju biedrību - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Itālijas Tirdzniecības kameras Latvijā (ITKL) asociāciju. No LTRK puses to parakstīja padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis, no asociācijas puses – prezidents Džuzepe Lepore.

„Itālijas Tirdzniecības kamera Latvijā radās 2013. gadā kā Latvijā reģistrēta asociācija, un tās mērķis ir veicināt Itālijas uzņēmumu Latvijā un otrādi intereses, kā arī stiprināt Itālijas un Latvijas attiecības, it īpaši biznesā,” par sadarbības izveidi ar LTRK teic ITKL asociācijas prezidents Džuzepe Lepore. 

Starp pasākuma viesiem bija arī tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā pavārs Elmārs Tannis, viesnīcas „Hotel Roma” vadītāja Linda Abu-Meri, restorāna „Vincents'' šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, finansiste Ilze Jurkāne, kā arī uzņēmēja Jeļena Ušakova. Vakara vadītāja lomā iejutās TV zvaigzne, dziedātājs Roberto Meloni. 

Pasākuma viesi tika cienāti ar īpaši sarūpētiem dzērieniem un delikatesēm no Itālijas dienvidu daļas mājražotājiem, kā arī savos iespaidos par Itāliju un tās šarmu dalījās vairākas sabiedrībā zināmas personas - Olga Rajecka, Andris Bulis, Elmārs Tannis, Svetlana Leva, Samanta Tīna un Linda Abu Meri. Slavenību spilgtākie un pozitīvākie mirkļi Itālijā tika atspoguļoti speciāli šim pasākumam veidotā fotoizstādē.

Iepazīstiet Itālijas dienvidu daļas lielākās ostas un skaistākās vietas, lejupielādējot projekta „Signa Maris” bezmaksas mobilo aplikāciju App Store un Google Play veikalos vai apmeklējot mājas lapu www.signamaris.it/eng
 

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts