Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

25.06.2015

Elit™ by Stolichnaya® saņem vēl vienu Platinum novērtējumu

Svinot VIP viesu un pasaulslavenu dīdžeju iecienītās ekskluzīvās viesnīcas Ushuaïa Ibiza Beach Hotel piekto gadadienu, zīmols elit™ nāk klajā ar īpašu limitētas sērijas dzērienu elit™ Ushuaïa Limited Edition.


„Gan elit™, gan Ushuaïa ir pasaulē atzīti zīmoli, tāpēc šī sadarbība par godu viesnīcas piektajai gadadienai un degvīnam piešķirtajiem pieciem apbalvojumiem kā pasaules visaugstāk novērtētajam degvīnam bija kā lieliska izdevība sniegt mūsu viesiem pašu labāko,“ stāsta Ilze Volfa (Ilse Wolfe), elit™ by Stolichnaya® globālā mārketinga vadītāja. 

Viņa piebilst, ka „šis īpašās sērijas dzēriens domāts tiem, kas novērtē nepārspējamu kvalitāti, gan izvēloties dzērienu, gan izklaides vietu.“

Ekskluzīvā degvīna īpašais izlaidums no 2015.gada jūnija pieejams tikai viesnīcā Ushuaïa Ibiza Beach Hotel Ibizas salā Spānijā.
Jau piekto reizi pēc kārtas Tastings.com novērtēja AS “Latvijas balzams” ražoto premiālās klases degvīnu elit™ by Stolichnaya® ar 97 punktiem no 100 iespējamajiem, piešķirot īpašo Platinum kategoriju un padarot elit™ par visbiežāk apbalvoto degvīna zīmolu kopš apbalvojuma izveidošanas 1994. gadā.*

*  Dzērienu testēšanas institūts (Beverage Tastings Institute) degvīnam elit™ by Stolichnaya® 2006., 2007., 2009., 2010. un 2014. gadā piešķīris 97 punktus no 100. Piektajā piedalīšanās reizē pēc kārtas elit™ by Stolichnaya® saņēma platīna statusu. Dzērienu testēšanas institūts ir neatkarīgs dzērienu testēšanas uzņēmums, kas atrodas ASV, Čikāgā. Tā dzērienu vērtējumi publicēti tādos prestižos izdevumos kā Wine Enthusiast, Restaurant Hospitality, The New Yorker Magazine, Wine & Spirits, International Wine Review, Epicurious.com, All About Beer un citos.
* No angļu val.- Izcilība ne tikai garšā

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts