Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

27.04.2018

Eiropas un Austrālijas alkohola giganti apvieno spēkus

“Amber Beverage Group” ir panākusi vienošanos ar “Think Spirits Australia” akcionāriem par uzņēmuma lielākās daļas iegūšanu – gaidāms, ka šis process tiks pabeigts 2018. gada maijā. “Think Spirits” ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem alkoholisko dzērienu izplatītājiem Austrālijā ar apskaužami augstu reputāciju premium zīmolu tirgū.

Tāpat “Amber Beverage Group” (ABG) ar prieku paziņo, ka gan Patriks Borgs (Patrick Borg), “Thinks Spirits” dibinātājs un izpilddirektors, gan viņa komanda turpinās darbu uzņēmumā un nav paredzamas nekādas operatīvas izmaiņas.

“Mēs esam ļoti apmierināti, ka Patriks un viņa lieliskā komanda pievienojas ABG. Esmu pārliecināts, ka “Think Spirits” pievienošanās sniegs mums vēl lielāku jaudu zīmolu globālās platformas attīstīšanā,” komentē Sīmurs Fereira, ABG valdes priekšsēdētājs.

“Mūsu uzņēmumiem ir līdzīgas vērtības, uzskatām, ka partnerība dos iespēju piekļūt citiem grupas zīmoliem, ļaujot arī turpmāk stiprināt mūsu portfolio un komandu gan esošo, gan jauno preču zīmju īpašnieku labā,” stāsta Patriks Borgs, “Think Spirits” izpilddirektors un dibinātājs. 

“Amber Beverage Group” ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas īsteno darbību visā pasaulē, centrālajam ofisam atrodoties Luksemburgā. Grupas ražošanas un izplatīšanas uzņēmumi atrodas Krievijā, Meksikā, Apvienotajā Karalistē un, protams, arī Baltijā. ABG uzņēmumu grupa ir līderis alkoholisko dzērienu ražošanā, izplatīšanā, loģistikas nodrošināšanā un mazumtirdzniecībā.

“Think Spirits” 2004. gadā nodibināja Patriks Borgs. Kompānija ir bāzēta Sidnejā, Austrālijā un ir kļuvusi par vienu no vadošajiem neatkarīgajiem premium alkoholisko dzērienu zīmolu izplatītājiem, izmantojot novatorisku pieeju ražošanā un patērētāju mārketingā.Sabīne Rutka

  

Vēl ziņas

Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo
Mājas kafejnīcu dienas 2022 norisinās līdz 18. septembrim
Zināmi Latvijas 2022. gada pavārs un pavārzellis uzvarētāji
10 superprodukti
Mogotel sadarbībā ar Accor atver viesnīcas Budapeštā un Ļubļanā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts