Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.12.2010

CROCS™ darva apavu modelis bistro saņem zelta medaļu par kvalitāti un ērtumuRīga, 08.12.2010. Neatkarīga ASV kulinārijas kvalitātes izvērtējuma organizācija The American Masters of Taste pasniegusi Pasaules Kulinārijas čempionāta zelta medaļu Crocs populārākajam darba apavu modelim Bistro. Crocs ir vienīgais apavu zīmols, ko starptautiski atzinusi pasaulē vadošā kulinārijas ekspertu organizācija. 

American Masters of Taste ir kulinārijas un dzērienu izvērtēšanas organizācija, kurā ietilpst 7500 šefpavāri un garšas meistari. To galvenais uzdevums ir atlasīt un novērtēt augstvērtīgus kulinārijas produktus no dažādām pasaules valstīm, lai dalītos kompetencē un ieteikumos gan ar sabiedriskās ēdināšanas nozarē strādājošiem, gan ar patērētājiem. 
 
Crocs allaž novērtējis labi pagatavota ēdiena nozīmi mūsu ikdienā un uzskata, ka ēdināšanas nozarē strādājošie ir pelnījuši ērtus un ergonomiskus apavus. Tāpēc ražotājs radījis Crocs™ Bistro - kurpes, kas atbilst augstākajiem darba apavu kritērijiem un apmierina visas valkātāja vajadzības. 

Crocs™ Bistro ir slēgti apavi, kas pilnībā pasargā kāju strādājot virtuvē. Purngala daļā kurpes ir biezākas, lai pasargātu pirkstus, savukārt fiksējošā lenta stingri notur kāju kurpē un nodrošina stabilitāti pārvietojoties. Lai novērstu slīdamību, kurpju zoles apstrādātas ar īpašu protektoru Crocs Lock™. Līdz šim veiktie testi liecina, ka Crocs Bistro uzrāda labāku snieguma rezultātu, nekā tiek pieprasīts sabiedriskās ēdināšanas nozares standartā ASTM. Zoles neslīd pat uz eļļainas, taukainas un mitras virsmas vai grīdas, kas tikko mazgāta ar ziepjūdeni. Triecienu un slodzi mazinošā un ergonomiskā Croslite™ zole samazina slodzi uz kājām un muguru, bet kurpes pēdas daļā esošie robiņi stimulē asinsriti. Tāpat kā visi citi Crocs apavi, arī Crocs™ Bistro ražots no patentētā materiāla Croslite™.

„Šī atzinība mums ir liels gods,” saka Robins Akeroids (Robin Akeroyd), Crocs Europe rīkotājdirektors. „Mēs šeit Crocs uzņēmumā zinām, cik liela nozīme ir ērtiem apaviem, īpaši cilvēkiem, kas savā ikdienas darbā daudz laika pavada stāvot kājās.”

Lai iepazītos ar Crocs™ Bistro un citiem Crocs modeļiem, apmeklējiet www.crocs.eu

Par Crocs, Inc. 
Pasaules tirgus līderis inovatīvu apavu ražošanā sievietēm, vīriešiem un bērniem Crocs, Inc. (NASDAQ: CROX), piedāvā vairākas atšķirīgas apavu kolekcijas, ko veido vairāk nekā 250 apavu modeļu. Crocs™ apavi ir ļoti viegli un nodrošina nepārspējamu ērtumu ikvienā situācijā un visos gadalaikos. Visi Crocs™ zīmola apavi tiek ražoti no patentēta materiāla CrosliteTM. Tā ir revolucionāra tehnoloģija,  pateicoties kurai apavi ir mīksti, ērti, neuzsūc aromātu un nepievelk netīrumus. 

Crocs™ apavi nopērkami 125 pasaules valstīs. Katru dienu miljoniem Crocs™ apavu fanu visā pasaulē bauda to funkcionalitāti, daudzveidību, sniegto labsajūtu un prieku – gan skolā, gan darbā un ikvienā citā ikdienas situācijā. 

Papildu informācija:
Antra Savleviča
Baltic Communication Partners
Tālrunis: 26422891, 67218671, e-pasts: antra.savlevica@bcp.lv

Marta Sousa
Crocs Europe mārketinga vadītāja
+31 (0)70 4406000
marta.sousa@crocs.eu

Papildu informācija internetā www.crocs.com

  

Vēl ziņas

Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo
Mājas kafejnīcu dienas 2022 norisinās līdz 18. septembrim
Zināmi Latvijas 2022. gada pavārs un pavārzellis uzvarētāji
10 superprodukti
Mogotel sadarbībā ar Accor atver viesnīcas Budapeštā un Ļubļanā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts