Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.05.2012

BalticBike atgriežas ielās uz vasaras sezonu

BalticBike ir kļuvis par neatņemamu Rīgas un Jūrmalas sastāvdaļu. Sākotnēji iecienīti tūristu vidū, šie velosipēdi ir kļuvuši par nozīmīgu zaļu pārvietošanās veidu arī vietējiem iedzīvotājiem. 2011.gadā velosipēdu iznomāšanas skaits ir trīskāršojies līdz 15 tūkstošiem reižu, salīdzinot ar 2010.gadu. Šogad zaļi domājošiem tūristiem un pilsētas iedzīvotājiem BalticBike piedāvās labāku servisu, jo daudzas velosipēdu novietnes ir pārceltas uz vietām, kur atrodas liels skaits cilvēku – netālu no populārām kafejnīcām, izklaides vietām, restorāniem, lielveikaliem un viesnīcām.

BalticBike velosipēdi ir pieejami 19 novietnēs – 16 vietās Rīgā un trīs Jūrmalā. Karte, kurā atzīmētas visu BalticBike novietņu atrašanās vietas, ir pieejama www.balticbike.lv Tur arī ir ievietotas kartes ar ieteikumiem par labākajiem velomaršrutiem tiem, kuri vēlas iepazīt Rīgas un Jūrmalas skaistumu un noslēpumus.

Pērn līdz 70% pieauga vietējo iedzīvotāju īpatsvars, kas izmanto velosipēdus. Tas norāda uz jaunu tendenci, jo 2010.gadā BalticBike velosipēdi bija vienlīdz populāri kā starp ārvalstu tūristiem, tā Rīgas un Jūrmalas iedzīvotājiem. Tas liecina, ka, pateicoties konkurētspējīgajai velosipēdu nomas maksai 0,70Ls stundā, BalticBike velosipēdu kā alternatīva pārvietošanās līdzekļa popularitāte Rīgas un Jūrmalas iedzīvotāju vidū pieaug. Pašapkalpošanās velonoma BalticBike pieder airBaltic.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Fotogrāfijas: http://www.airBaltic.com/photos 
Īsi par airBaltic:
AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit četras lidmašīnas: sešas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200, desmit Fokker 50, un astoņas Bombardier Q400Next Gen. airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas. airBaltic ir Gada aviokompānija 2009/2010 (Zelta balva) – šo balvu piešķir Eiropas Reģionālo aviokompāniju asociācija (ERA). airBaltic ir Air Transport World 2010.gada Fēniksa balvas (Phoenix Award) ieguvējs – starptautiska atzinība par izcilību uzņēmējdarbības restrukturizēšanā. airBaltic saņēma īpašu tendenču noteicēja (Pacesetter Award 2010) balvu vispasaules zemo cenu aviokompāniju apbalvojumā The Budgies World Low Cost Airline Awards par sasniegumiem hibrīdas aviokompānijas statusā.Jānis Vanags

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts