Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.01.2013

Annas Hotel uzņemta starptautiskā dizaina viesnīcu asociācijā Best Design Hotels

Viesnīca Annas Hotel saņēmusi atzinību no dizaina viesnīcu ekspertiem un uzņemta starptautiskā dizaina viesnīcu asociācijā Best Design Hotels. Tādējādi Annas Hotel ir pirmā un līdz šim vienīgā dizaina viesnīca Baltijā, kas iekļauta Hotel Alliance Group® veidotajā pasaules labāko dizaina viesnīcu sarakstā Best Design Hotels.

Lai saņemtu uzaicinājumu pievienoties dizaina viesnīcu asociācijai un kļūt par tās biedru, nepieciešams uzrādīt izcilu sniegumu viesmīlības jomā, atbilst vairākiem dizaina kritērijiem, kā arī saņemt pozitīvas atsauksmes un nozares ekspertu vērtējumu. Eksperti dizaina viesnīcas lielākoties apmeklē un vērtē iepriekš nebrīdinot, tādējādi nodrošinot objektīvu vērtēšanas sistēmu.  

„Esam gandarīti par Annas Hotel  pievienošanos pasaules labāko dizaina viesnīcu asociācijai. Tas ir īsts pagodinājums būt par mūsu asociācijas biedru, jo tai pievienoties iespējams vienīgi pēc īpaša uzaicinājuma saņemšanas. 

Annas Hotel mūs apbūra ar savu unikālo dizainu vēsturiskā muižas ēkā gleznainas ainavas vidū. Annas Hotel apbrīnojami harmoniski integrēts ultra moderns dizains un autentiski antikvāri objekti un mēbeles. 

Un tam visam papildus vēl pārsteidzoši plašs SPA un aktīvās atpūtas iespēju piedāvājums”, norāda asociācijas Best Design Hotel Kvalitātes nodaļas vadītājs Bendžamins Leimijs (Benjamin Lamy).

Šobrīd Best Design Hotels asociācijā uzņemtas 20 viesnīcas no 17 pasaules valstīm un 19 pasaules pilsētām. Hotel Alliance Group® apvieno augstākās klases viesnīcas no visas pasaules dažādās kategorijās – labākās dizaina viesnīcas, labākās luksusa viesnīcas, labākos kūrortus, labākās konferenču viesnīcas, labākās eko viesnīcas u.c.  

„Saņemot atzinību no Hotel Alliance Group® un uzaicinājumu pievienoties Best Design Hotels asociācijai, bijām ļoti pagodināti un patīkami pārsteigti. Esam gandarīti, ka pasaules viesnīcu un dizaina eksperti ir novērtējuši Annas Hotel centienus lauku vidē radīt mūsdienīgu oāzi, kurā baudāmas gan modernas ērtības, gan pagātnes mantojums.

 Annas Hotel ierindošana starp labākajām pasaules dizaina viesnīcām tādās pilsētās kā Ņujorka, Londona, Roma, Barselona, Maskava, Parīze, Berlīne un citur paver iespējas viesnīcai nokļūt plašākā starptautiskajā apritē un piesaistīt labas un kvalitatīvas atpūtas un dizaina cienītājus no visas pasaules,” stāsta Kristaps Štrauss, Annas Hotel saimnieks. 

Annas Hotel dizainu veidojusi arhitekte un interjera māksliniece Vēsma Kontere McQuillan, savukārt SPA kompleksa autore ir dizainere Dace Zālīte. 

Annas Hotel vizuālajā tēlā organiski apvienotas senas un autentiskas lietas ar mūsdienīgiem interjera priekšmetiem. Tāpat viens otru papildina gan pasaulē atzītu zīmolu preces, gan pašmāju ražotāju izstrādājumi.


Kristaps Štrauss

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts