Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.09.2017

Amber Distribution Latvia ir ieguvusi ekskluzīvas tiesības Latvijā izplatīt Green Cola

Pārdošanas rādītāji 2 nedēļās sasniedz 2 mēnešiem plānoto
Dzērienu izplatītājs un importētājs “Amber Distribution Latvia”(daļa no “Amber Beverage Group” holdinga)ir ieguvis ekskluzīvas tiesības Latvijā izplatīt bezalkoholisku, atspirdzinošu dzērienu "Green Cola". "Green Cola" ir veselīgāka kolas alternatīva, kas ir saldināta ar dabīgas izcelsmes saldinātāju no stēvijas auga un satur kofeīnu, kas iegūts no zaļajām kafijas pupiņām. “Green Cola” nesatur cukuru, konservantus vai mākslīgo saldinātāju aspartāmu.

Saskaņā ar jaunākajiem pārdošanas datiem, bezcukura "Green Cola" ir ļoti pieprasīta – divu mēnešu laikā plānotais pārdošanas apjoms tika sasniegts jau pēc 2 nedēļām – informē “ Amber Distribution Latvia” pārstāve un kategorijas vadītāja Dace Gūža.

D.Gūža norāda, ka mūsdienu  sabiedrība arvien pārdomātāk attiecas pret savu dzīvesveidu un izvēlas veselīgu uzturu un dzīvesveidu, visbiežāk ierobežojot cukura un mākslīgo saldinātāju patēriņu. Tas ietekmē arī pārtikas ražošanas biznesu – piedāvājums seko pieprasījumam. Dzērienu (gan bezalkoholisko, gan alkoholisko) tirgū ražotāji arvien biežāk sāk piedāvāt dzērienus ar zemāku cukura, ogļhidrātu un konservantu saturu.

 "Mums ir prieks, ka bezalkoholisko dzērienu kategorijā varam piedāvāt Latvijas patērētājiem šo veselīgo opciju. Veiktās aptaujas liecina, ka stēvija kā saldinātājs ir visai labi zināms Latvijā un patērētāji to uztver pozitīvi. Degustācijās ar aptuveni 7000 patērētāju mēs saņēmām ļoti pozitīvas atsauksmes par "Green Cola””, atklāj uzņēmuma pārstāve.

Kolas garša ir ļoti iecienīta – šobrīd tā sastāda pusi no pasaules bezalkoholisko dzērienu tirgus. Tā ir tiek izmantota ne tikai dzērienos, bet arī dažādu citu saldumu garšās, taču visbiežāk sastopamajiem kolas garšas produktiem ir viens kopīgs mīnuss - liela pievienoto cukuradeva. "Green Cola", ko ražo "Green Cola Bottling International" (Grieķija), piedāvā jaunu veidu, kā izbaudīt kolas garšu bez satraukuma par milzīgo cukura daudzumu, mākslīgiem garšas pastriprinātājiem un saldinātājiem.

"Green Cola" ir pieejama 330 ml skārdenēs un 1,5L PET pudelēs, un nopērkam jau vairāk nekā 1400 tirdzniecības vietās Latvijā, tai skaitā arī specializētajos dzērienu veikalos "Latvijas balzams" un lielākajās mazumtirdzniecības ķēdēs.
Bez "Green Cola", Amber Distribution Latvia vietējā tirgū pārstāv arī vairākus pasaulē pazīstamus bezalkoholisko dzērienu zīmolus kā Red Bull, Perrier; kafijas zīmolu Cortese un plašu klāstu alkoholisko dzērienu no pasaules ražotājiem.

Dana Hasana

  

Vēl ziņas

Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts