Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.11.2018

Amber Beverage Group un rokgrupa AC/DC uzsāk Thunderstruck tekilas izplatīšanu Eiropā

Apvienojot spēkus pašmāju lielākajam alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas uzņēmumam Amber Beverage Group (ABG) un leģendārajai austrāliešu rokgrupai AC/DC, Eiropā sāk tirgot tekilu ar grupas slavenākās dziesmas nosaukumu – Thunderstruck.

“Šī ir vienīgā tekila, kuru iesaka tāda smagsvara rokzvaigznes, varbūt tādādēļ mēs kā ražotāji izjūtam tik milzīgu atpildību pret šo zīmolu, mūsu partneriem AC/DC, kā arī, protams, patērētājiem,” skaidro Amber Beverage Group globālais zīmolu direktors Mantas Zlatkus.

“Tā kā šis Eiropā ir jauns produkts, kas dienasgaismu ieraudzījis tikai 1. novembrī, AC/DC fani un tekilas cienītāji tikai pamazām sāk atklāt šīs premiālās tekilas garšu, kas pagatavota no 100% zilās agaves. Šīs tekilas blanco versija ir īpaša ar tās intensīvi saldo zilās agaves piesātinājumu, kam seko pikanta balto piparu pēcgarša. Kopsummējot, šai tekilai ir zīdaina un maiga garša, kas atstāj bagātīgas garšvielu buķetes baudījumu,” stāsta Zlatkus. “Savukārt reposado tekila ir apveltīta ar pilnīgu un intensīvu agaves garšu. Šis tekilas paveids ir īpaši nogatavināts ozolkoka mucās vismaz divus mēnešus, kas arī ir šī dzēriena nokrāsas un bagātīgās garšas atslēga,” skaidro zīmolu direktors.

Jaunā AC/DC Thunderstruck tekila ir pieejama Gebr. Heinemann veikalu tīklā visā Eiropā, tostarp arī Čehijā, Horvātijā un Slovēnijā. Tāpat šo tekilu ir iespējams iegādāties jebkuram Frankfurtes, Minhenes, Viļņas, Hamburgas, Kopenhāgenas, Berlīnes, Baku un Bukarestes lidostas viesim.

Thunerstruck tekila ir trešā pērle, kas izauklēta ABG piederošajā Meksikas rūpnīcā Fabrica de Tequilos Finos. Tās galvenais destilētājs Arturo Fuentes 2017. gadā uzsāka premium tekilas sāgu, laižot klājā ABG tekilas pirmrindnieku Rooster Rojo, kas ir 100% zilās agaves premium tekila, turklāt ūdens, kas tajā izmantots, tiek filtrēts caur īstu meksikāņu sudrabu. Vēlak, 2018. gada sākumā, fabrika laida klajā super-premium tekilas zīmolu Cenote Tequila, kas arī tiek izgatavota, izmantojot 100% zilo agavi, un tiek fermentēta nerūsējoša tērauda cisternās, pirms tiek veikta divkārtēja pudeļu destilācija”, norāda Mantas Zlatkus.

Amber Beverage Group ir vertikāli integrēta starptautiska līmeņa alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas kompānija. Tā darbojas globālā mērogā no galvenā biroja Luksemburgā, kā arī caur ražošanas un izplatīšanas uzņēmumiem Krievijā, Meksikā, Lielbritānijā, Austrālijā un Baltijā – tās vēsturiskajā mājvietā.

ABG nodarbina vairāk nekā 2200 darbinieku, kas nodrošina pildīšanas, tirgošanas, izplatīšanas, eksportēšanas un mazumtirdzniecības funkcijas. ABG galvenie zīmoli ir Cross Keys Gin®, Riga Black Balsam®, Moskovskaya Vodka®, Rooster Rojo Tequila® un Cosmopolitan Diva®, kā arī grupas portfolio ietilpst vairāk nekā 180 citu zīmolu, ko tā aktīvi izplata vairāk nekā 70 tirgos visā pasaulē.


Sabīne Rutka


ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 


  

Vēl ziņas

Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts