Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.08.2011

"Aldaris" Latvijā tirgos jaunu enerģijas dzērienu

Dzērienu ražotājs "Aldaris" Latvijā tirgos jaunu enerģijas dzērienu "Battery Hydro", kura izveidē Somijas partneri "Sinerbrychoff" investējuši gandrīz 100 000 eiro (70 000 latu), informē kompānijas Korporatīvo attiecību nodaļa.

Plānots, ka gada laikā "Battery Hydro" varētu aizņemt vismaz 2% no Latvijas enerģijas dzērienu tirgus.

Dzēriens apvieno enerģijas un izotoniskajiem jeb sporta dzērieniem raksturīgās īpašības, un, kā norāda "Aldaris", Latvijas tirgū šāda produkta līdz šim nav bijis. Dzērienā ir vielas, kas nepieciešamas organisma atjaunošanai slodzes laikā un tas ir piemērots fiziski aktīviem cilvēkiem, norāda kompānija.

Līdzīgi kā citi enerģijas dzērieni, "Battery Hydro" nav paredzēts lietošanai pirms gulētiešanas, tas nav ieteicams maziem bērniem, grūtniecēm, kā arī cilvēkiem, kas ir jūtīgi pret kofeīnu.

"Battery Hydro" tiks tirgots 0,4 litru pudelēs.

"Aldara" izpilddirektors Tomass Panteli uzskata, ka enerģijas un sporta dzērienu tirgus Latvijā vēl joprojām turpina pilnveidoties un attīstīties. Pēc viņa domām, šis noteikti ir viens no soļiem, lai uzlabotu un nostiprinātu savas pozīcijas šajā sektorā.

"Sinerbrychoff" ir viens no "Carlsberg" grupas uzņēmumiem, kurā ietilpst arī "Aldaris".

"Aldara" peļņa 2010.gadā bijusi 1,11 miljoni latu pret 1,43 miljoniem latu 2009.gadā. Savukārt apgrozījums izaudzis līdz 32,2 miljoniem latu. 2009.gadā tas bijis 27,3 miljoni latu.

"Aldaris" dibināts 1865.gadā. "Carlsberg" kontrolē uzņēmumu "Baltic Beverages Holding", kam pieder 19 alus darītavas septiņās Austrumeiropas valstīs. "Aldara" produktu portfelī ir aptuveni 50 dažādu dzērienu, kas pārstāv piecas grupas - alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus.

avots:nozare.lv

  

Vēl ziņas

Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo
Mājas kafejnīcu dienas 2022 norisinās līdz 18. septembrim
Zināmi Latvijas 2022. gada pavārs un pavārzellis uzvarētāji
10 superprodukti
Mogotel sadarbībā ar Accor atver viesnīcas Budapeštā un Ļubļanā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts