Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

13.03.2020

airBaltic uz laiku samazina sedvietu skaitu vel par 30%

Ņemot vērā koronavīrusa krīzes attīstību pasaulē un tās radīto ietekmi uz Latvijas lidsabiedrības airBaltic maršrutu tīklu, uzņēmums pieņēmis lēmumu uz laiku no 2020. gada 29. marta līdz 31. maijam samazināt sēdvietu skaitu vēl par 30% un aktīvo floti līdz 22 lidmašīnām.


airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Šī airBaltic ir koronavīrusa krīzes 18. diena. Mūsu darbinieku un sabiedrības veselība, kā arī drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. Situācija mainās ļoti strauji un mēs esam spiesti pieņemt smagus, taču nepieciešamus lēmumus. Pagaidām esam samazinājuši sēdvietu skaitu un atcēluši lidojumus, kā arī diemžēl mums uz laiku ir jāsamazina mūsu komanda, jo darbības apmēri būtiski sarūk. Šīs ir pagaidu darbības krīzes laikā, un mums ir jābūt gataviem atgriezties uz izaugsmes ceļa, kad situācija uzlabosies."

 

Laikā no 2020. gada 29. marta līdz 31. maijam airBaltic ir pieņēmusi lēmumu atcelt vēl vairāk nekā 2 000 papildu lidojumus. Lai lidsabiedrības klientu apkalpošanas nodaļa spētu apkalpot visus pasažierus, kurus ietekmējušas šīs izmaiņas, atcelšana tiks veikta nākamās nedēļas laikā.

 

Šobrīd, ņemot vērā maršruta tīkla pielāgošanu, airBaltic ir spiesta uz laiku samazināt strādājošo, jo sevišķi lidojumu apkalpes, skaitu par līdz pat 400 cilvēkiem. Lidsabiedrība centīsies rast brīvprātīgus risinājumus, nepagarinās pārbaudes laiku, piedāvās bezalgas atvaļinājumus un īstenos darba uzteikšanu.

 

airBaltic ir detalizēti izstrādāts krīzes plāns dažādām ekonomiska un operacionāla rakstura krīzēm. Kopš 28. februāra uzņēmumā izveidota C19AG darba grupa, kas regulāri izvērtē aktuālāko informāciju un pieņem attiecīgos lēmumus.

 


 


Alise Briede

Korporatīvās komunikācijas vadītāja

A/S Air Baltic Corporation 


  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts