Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.11.2017

airBaltic Dubaijas aviošovā prezentē CS300 lidmašīnu

Dubaija. Latvijas lidsabiedrība airBaltic no 12. līdz 14. novembrim piedalās 2017. gada Dubaijas aviošovā, kas ir viens no pasaulē lielākajiem un svarīgākajiem aviācijas nozares pasākumiem. Dubaijas aviošovā airBaltic kopā ar lidmašīnu ražotāju Bombardier prezentē modernāko komerciālo reaktīvo lidmašīnu Bombardier CS300.

Tieši 2015. gada Dubaijas aviošovā Bombardier paziņoja, ka airBaltic būs pirmā lidsabiedrība pasaulē, kas uzsāks lidojumus ar CS300 lidmašīnām. 2016. gada 14. decembrī airBaltic veica pirmo komerciālo lidojumu ar CS300 lidaparātu. Šobrīd airBaltic flotē ir septiņas Bombardier CS300 lidmašīnas no kopumā 20 pasūtītajiem lidaparātiem. Līdz šī gada beigām airBaltic plāno saņemt astoto CS300 lidmašīnu.

airBaltic šobrīd veic lidojumus ar CS300 tādos iecienītos maršrutos kā Amsterdama, Barselona, Roma, Londona, Parīze, Tbilisi un citos. Papildus tam airBaltic sadarbībā ar Etihad Airways 2017. gada 29. oktobrī uzsāka garākos tiešos lidojumus ar CS300 jaunā maršrutā no Rīgas uz Abū Dabī.

Jaunajās CS300 lidmašīnās kopumā ir 145 sēdvietas, un tā nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā lielāki logi, platāki sēdekļi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunās lidmašīnas ir arī ievērojami klusākas – to trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks.Turklāt šobrīd tās ir pasaulē videi draudzīgākās komerciālās lidmašīnas, jo CS300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas par attiecīgi 20% un 50%.

Dubaijas aviošovs tiek rīkots reizi divos gados Tuvo Austrumu galvenajā centrā Dubaijā kopš 1986. gada. Dubaijas aviošovs ir pasaules līmeņa izstāde, kurā tiek izrādīti jaunākie sasniegumi militārajā, vispārīgajā un komerciālajā aviācijā. Dubaijas aviošovs ir nozīmīgs pasākums, kurā pulcējas aviācijas nozares profesionāļi, mediju pārstāvji un entuziasti no visas pasaules, lai satiktos un aplūkotu jaunumus. 2015. gada Dubaijas aviošovāpiedalījās 1103 dalībnieki no 63 valstīm, kopumā pulcējot 66 346 viesus.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBalticpiedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.
Alise Briede

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts